تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
کد مطلب : ۴۴۳۹۷۷
مسئول اطلاع‌رسانی عملیات حاج قاسم سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: گروه‌های جهادی روزانه ۳۰۰ بطری آبمیوه طبیعی سیب، هویج و پرتغال تهیه و برای ۴ بیمارستان تهران ارسال می‌کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازروح‌الله عبداللهی، مسئول اطلاع‌رسانی عملیات حاج قاسم سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار  اظهار داشت: از ابتدای اجرای این طرح از ۱۳ آبان‌ماه که تا ۱۳ دی‌ماه ادامه پیدا می‌کند، جهادگران، طلاب، فعلان قرآنی، هیأتی‌ها و مداحان در ۱۲ بیمارستان تهران برای خدمت‌رسانی حاضر شده‌اند و فعالیت‌های مختلفی را اجرایی می‌کند.
وی افزود: توسط گروه‌های جهادی روزانه ۳۰۰ بطری آبمیوه طبیعی در ۴ بیمارستان تهران شامل امام حسین، بقیةالله، بوعلی و امیر اعلم برای بیماران کرونایی، کادر درمانی و همراهان توزیع می‌شد تا هم موجب تقویت جسمی آنان باشد و هم از این منظر که جهادی‌ها و اقشار مختلف به یاد آنان هستند، روحیه‌شان تقویت شود.

عبداللهی گفت: این آبمیوه‌ها شامل آب سیب، پرتغال و هویج است که روزانه تهیه و در بیمارستان‌ها توزیع می‌شود.
مسئول اطلاع‌رسانی عملیات حاج قاسم سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به این سازمان در قالب طرح حاج قاسم با بیمارستان‌ها و کادر درمانی مرتبط شده است تا خدمات‌رسانی‌ها سازماندهی شود، گفت: در حال رایزنی با سایر بیمارستان‌ها هستیم تا در صورت وجود ظرفیت آبمیوه و سوپ برای آنان تهیه و ارائه کنیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بانوی اول خلقت در نگاه سنی و شیعه
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۴
پشت پرده کشتار شیعیان کویته
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۹
آمریکا گرفتار چنگال تروریسم داخلی
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
سقوط غول آمریکا از سریر قدرت به حضیض ذلت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱