تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
کد مطلب : ۴۴۳۸۹۷
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت: باتوجه به شرایط کرونایی خرید برای تجهیزات سرقتی در شرکت مخابرات مازندران نسبت به قبل از شیوع ویروس کرونا ۴ برابر شده که در این زمینه بحث ایمن‌سازی سایت‌ها در دستور کار ما قرار دارد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازرسول علی‌اصغرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در شهرستان ساری، اظهار کرد: باتوجه به شرایط کرونایی خرید برای تجهیزات سرقتی در شرکت مخابرات مازندران نسبت به قبل از شیوع ویروس کرونا ۴ برابر شده که در این زمینه بحث ایمن‌سازی سایت‌ها در دستور کار ما قرار دارد.
وی افزود: تاکنون ایمن‌سازی سایت‌های 12 شهر مازندران انجام شده و 5 شهر دیگر نیز طی یک ماه آینده به اتمام می‌رسد.
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران اضافه کرد: بحث سرقت‌هایی که اخیرا بیشتر مشاهده می‌کنیم کابل‌های روی دیوار منازل است که موجب افزایش قطعی می‌شود.
این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با خسارت‌های باد و بوران در فصل سرد سال، اظهار کرد: مهم‌ترین موضوعی که ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد قطعی برق است که بیشتر در  برخی نقاط بالادست موجب قطعی چند ساعته می‌شود که در این زمینه بحث مدیریت بحران را فعال کردیم.
علی‌اصغرپور افزود: در مراکز پرترافیک‌تر روستایی باتوجه به قطعی برق، موتور برق مستقر کنیم که در زمان قطعی برق شاهد بروز مشکلات و قطعی گسترده نباشیم؛ چراکه این مناطق به لحاظ ترافیک اهمیت زیاد دارند.
وی با اعلام اینکه پروژه فاز هشت سیار دارد به‌خوبی پیش می‌رود، بیان کرد: در این زمینه شاهد همکاری خوب مدیران به‌ویژه شهرداران بودیم که تاکنون به 120 نقطه رسیدم و 200 نقطه نیز مانده که باید کارهای اجرایی انجام شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران بیان کرد: در راستای اجرای پروژه فاز هشت سیار شاهد مشکلاتی از سوی معارضان هستیم که اطلاعات کافی در زمینه توسعه استان ندارند و جلوی کار را می‌گیرند حتی برخی از پروژه‌ها به‌دلیل همین اطلاعات پایین متوقف شده است که لازم است در این زمینه شاهد همکاری باشیم تا دکل‌ها سریع‌تر راه‌اندازی شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين