تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
کد مطلب : ۴۴۳۸۸۷
مدیر رادیو جوان با صدور احکام جداگانه ای قائم مقام و سرپرست گروه جوان و جامعه این شبکه رادیویی را منصوب کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از«علیرضا مقصودی» مدیر رادیو جوان در حکمی «حسن ملاصالحی» را به سمت قائم مقام این شبکه رادیویی معرفی منصوب کرد.
ملاصالحی سابقه مدیریت رادیو انقلاب، مدیریت گروه در رادیوهای ایران، اقتصاد و گفت وگو را نیز در کارنامه خود دارد.
همچنین مدیر رادیو جوان، سرپرستی گروه جوان و جامعه این شبکه رادیویی را به «عباس رجب‌سلمانی» سپرد.
در مراسم معارفه و تقدیر از مدیران گروه جوان و جامعه مدیر رادیو جوان ضمن سپاس و قدردانی از تلاش‌های «حسن ملاصالحی» در دوران مدیریت این گروه، انتظاراتی که از سرپرست جدید گروه جوان و جامعه دارد را اعلام کرد.
بنا بر حکم جدید «عباس رجب سلمانی» اهتمام و توجه به افزایش سواد رسانه‌ای مردم و ارتقای سطح سلیقه عمومی در انتخاب رسانه‌ها از نگاه اجتماعی و درک مقاصد رسانه‌های بیگانه و نیز بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای تولید خلّاقانه در برنامه‌های گروه جامعه رادیوجوان را در دستور کار خود قرار می‌دهد.
تعریف جوان مولد و تقابل این مفهوم با جوان مصرف‌کننده و ضرورت حرکت جوانان به سوی این جایگاه با نگاهی به آثار اجتماعی حضور جوان مولد در جامعه برای دستیابی به جامعه ی مولد، تبیین ضرورت حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی از رهگذر تشریح اجزا و ارکان این نظام اقتصادی، برنامه سازی موثر پیرامون چرایی استفاده از عبارت «فرصت» در مقابل «تحریم های بین المللی» با نگاه منصفانه به آثار اقتصادی این تحریم‌ها، تقبیح فرهنگ روزمرگی و تشویق مردم برای دریافتن پیامدهای مثبت کار تیمی از دید جامعه شناختی و ترسیم تصویر صحیح از ماهیت غیر انقباضی و ثروت آفرین اقتصاد مقاومتی از دیگر مواردی است که در این حکم‌ برای سرپرست جدید گروه جوان و جامعه رادیوجوان آمده‌است.
عباس رجب‌سلمانی پیش از این مدیریت گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ را بر عهده داشته است.
رادیو جوان روی موج اف ام ردیف 88 مگاهرتز و به صورت 24 ساعته قابل دریافت است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين