تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
کد مطلب : ۴۴۳۸۰۷
شهید کامران افصحى در وصیت‌نامه خود آورده است: ای مردم ایران! با اطاعت از ولی فقیه همیشه در صحنه باشید زیرا حمایت شما از انقلاب و حضور پررنگ شما خنثى‌کننده نیرنگ منافقان خواهد بود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید کامران افصحى:
بسم الله الرحمن الرحیم
   ما از خدائیم و به سوى او برمی‌گردیم؛ سلام بر انبیا و اوصیای الهی و بر مهدى رهائى‌بخش محرومان و مظلومان؛  سلام بر امام خمینى پدر دلسوز ملت مسلمان ایران و جهان، سلام بر شهیدان آن ادامه‌دهندگان راه حسین (ع).
پدر و مادر مهربانم که عمرى براى من زحمت کشیدید و مرا نیکو تربیت کردید، میدانید که خون شهید درخت تنومند اسلام را آبیارى مى‌ند و من هم مى‌خواهم اگر خداى متعال قبول کند خون خود را به پاى این درخت که مى‌رود جهانگیر شود، بریزم. پدر عزیزم خوب میدانى که ما امانت خدا در نزد شما هستیم. من به جبهه رفتم نه به خاطر کینه و خصم خود از دشمن بلکه براى احیاى اسلام و صدور انقلابم اسلامی به جهان و از خدا مى‌خواهم که همه رزمندگان اسلام را یارى دهد.
برادرانم شما را به جهاد با نفس که بزرگ‌ترین جهاد است یادآورى مى‌کنم  و از شما مى خواهم که بعد از شهید شدنم جز در راه خدا و اسلام در هیچ راهى قدم نگذارید.
ای مردم ایران! گوش به فرمان امام باشید، همیشه در صحنه بوده زیرا حضور پررنگ شما خنثى‌کننده نیرنگ منافقان خواهد بود. آگاه باشید و بدانید تنها راهى که مى‌تواند برایتان افتخار جاودان به جاى گذارد اطاعت مطلق شما از ولایت فقیه است.
برادران پاسدار بدانید که آینده وسیعی در انتظار شماست پس لازمه موفق بودن در آینده این است که شبانه روز کسب علم و معرفت کنید تا بتوانید پیام امام را به جهانیان برسانید و در حکومت اسلامى حضرت مهدى (عج) نقش مهمى داشته باشید. محرومان و مستضعفان را فراموش نکنید و اگر روزی موفق به زیارت کربلا شدید به جاى همه شهدا زیارت کنید.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين