رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خبر داد

فرود قیمت مرغ روی پله 26 هزار تومان/تخم مرغ همچنان روی مدار گرانی!

تاریخ انتشارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۴۴۳۶۰۷
رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران گفت: نرخ مصوب فروش مرغ در بازار مازندران 26 هزار تومان تعیین شد و تمامی فروشندگان موظف هستند که مرغ را با این نرخ به مشتریان عرضه کنند.
۰
plusresetminus
فرود قیمت مرغ روی پله 26 هزار تومان/تخم مرغ همچنان روی مدار گرانی!
کامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین نرخ فروش مرغ و  تخم مرغ در بازار امروز هشتم آذرماه 99 گفت: هر کیلو مرغ در بازار امروز با قیمت 26 هزار تومان در حال فروش از سوی واحدهای صنفی است.

وی افزود: در حالیکه قیمت مرغ از مرز 33 هزار تومان نیز طی هفته‌های گذشته در بازار مازندران گذشته بود، با اعمال برخی سیاست‌ها روند کاهشی پیدا کرده است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: نرخ مصوب فروش مرغ در بازار مازندران 26 هزار تومان تعیین شد و تمامی فروشندگان موظف هستند که مرغ را با این نرخ به مشتریان عرضه کنند.

هاشمی ادامه داد: دولت جهت کنترل بازار مرغ، اقدام به ارائه سوبسید کرده است و قرار شده است روزانه 200 تن به کشتارگاه‌های مازندران، مرغ زنده گرم بدهد، تا با قیمت 25 هزار تومان بین واحدهای صنفی توزیع و با نرخ 26 هزار تومان به دست مصرف‌کنندگان برسد.

وی بیان کرد: سازمان صمت، پشتیبانی امور دان، اتحادیه مرغداران و سایر دستگاه‌های مرتبط، همگی برای تنظیم بازار مرغ در استان، پای کار آمدند و توزیع 400 تن مرغ تنظیم بازاری 15 هزار تومانی در بازار استان آغاز شده است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران، اذعان کرد: هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران به 32 هزار و 500 تومان و هر دانه به بیش از 1100 تومان رسیده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
در وین پیروزی را به شکست تبدیل نکنید!؟
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
تولید در کشورمان نیازمند غبارروبی است
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحلیل‌های غلط‌انداز صهیونیستی فریب‌مان ندهد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲