فرمانده جنگ نرم سازمان بسیج اساتید کشور گفت: تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور باید در پاسخ به ترور ناجوانمردانه شهید فخری‌زاده با تمام قوا عرض اندام کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازحجت‌الاسلام میثم تارم شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در قشم اظهار داشت: دشمن با به شهادت رساندن شهید فخری‌زاده هرگز به اهداف شوم خود دست نخواهد یافت.
وی افزود: مجاهدت این شهید در راه آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایران، تقویت توان دفاعی کشور و نیز نقش برجسته ایشان در تلاش برای عبور کشور از بحران کرونا ستودنی است.
فرمانده جنگ نرم سازمان بسیج اساتید کشور تصریح کرد: تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور باید در پاسخ به این اقدام ناجوانمردانه استکبار جهانی و صهیونیست‌ها با تمام قوا عرض اندام کنند.
دکتر تارم ادامه داد: شهادت شهید فخری‌زاده افزایش ضریب نفوذ اقتدار دفاعی ایران در معادلات جهانی و جهش این صنعت در کشور را به همراه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: جونان انقلابی فعال در تشکل‌های دانشجویی باید شخصیت علمی-تخصصی این شهید و نقش آن در دستاوردهای انقلاب را برای جامعه تبیین و راه این شهید را با شتابی دوچندان دنبال کنند.
فرمانده جنگ نرم سازمان بسیج اساتید کشور و امام جمعه شهرستان قشم گفت: باید با اقدام رسانه‌ای دقیق و فراگیر مسیر نشر روایت‌های تحریف شده مسدود و نیروهای انقلاب ابتکار عمل را در جنگ رسانه‌ای به دست بگیرند.
دکتر تارم خاطرنشان کرد: خون شهدای دانشمند کشور همواره به رشد فزاینده علمی و فتح قله‌های دانش انجامیده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين