انتشار خبر ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان واکنش‌های گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشته است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازانتشار خبر ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان واکنش‌های گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشته است. گوشه‌ای از این واکنش‌ها در ادامه آمده است.
برای اینکه بیشتر با ابعاد علمی دکتر محسن فخری زاده بهتر آشنا شوید، ایشان یکی از پنج شخصیت ایرانی است که در فهرست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان، بعد از آیت‌الله خامنه‌ای و فرمانده پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از سوی نشریه آمریکایی فارن پالیسی معرفی شده است.

💬 حاج حیدر
 

 
نفرین و لعنت خدا بر کسانی که هر دم جنایات آمریکا و صهیونیست را می‌بینند و باز دم از سازش می‌زنند و به حسن‌نیت این وحشی‌ها امیدوارند! نفرین بر آنها که ما را در موضع ضعف و انفعال قرار دادند تا نانجیبان بین‌المللی بر ما طمع کنند‌...
💬 سارا هوشمندی
 

 
این خون انتقام دارد.. 
انتقام سخت می‌خواهیم نه مذاکره نرم!
#شهید_محسن_فخری_زاده
💬 سیده زهرا عبداللهی 
ترور شهید دکتر #محسن_فخری‌زاده دانشمند ارشد هسته‌ای و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که نتانیاهو نامش را اعلام کرده و در صدر لیست ترور بود، بار دیگر عقده گشایی صهیونیستها با حمایت رؤساى جمهور آمریکا را نسبت به پیشرفتهای جمهوری اسلامی ایران و سرداران عزت آفرین ثابت کرد.
حال دولتمردان به جاى دم زدن از مذاکره‌ی ذلت‌بار از انتقام سخت حمایت کنند و گرنه این جنایات ادامه خواهد داشت و مقصران، شریک جرم خواهند بود!
💬 سیدمحمد حسینی
سرد است، آنقدر سرد که انسانیت هم یخ زده.
در یخبندان بی عدالتی، خون یک مظلوم می تواند پایه های کاخ های یخ زده شان را بلرزاند.
امروز در پایه بلندترین کوه ایران صدای مظلومی بلند شد، بترسید از گدازه های پنهان آتشفشان.

💬 زهرا فرح پور
 

 
جنتلمن های پشت میز مذاکره... تروریست های فرودگاه بغداد... تروریست‌های خیابان‌های تهران و اطرافش... 
هنوز منتظر تضمین بایدن هستید؟

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين