تاریخ انتشارجمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
کد مطلب : ۴۴۳۴۷۸
باشگاه نساجی با انتشار تصاویری از دیدار با سایپا مدعی شد داور سه پنالتی برای این تیم اعلام نکرده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازباشگاه نساجی مازندران با انتشار سه تصویر از دیدار این تیم با سایپا در هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران مدعی شد داور این بازی سه پنالتی برای شاگردان وحید فاضلی نگرفته است.
این بازی با برتری یک بر صفر نارنجی پوشان پایتخت به اتمام رسید.
در ادامه جرئیات و تصاویری صحنه های مورد اعتراض قائمشهری ها را می بینید.
۱. روی ضربه ایستگاهی مهاجم نساجی روی توپ تعادل بهتری دارد، چون رو به دروازه است و مدافع سایپا نقش بر زمین شد.

۲. در ادامه مدافع سایپا با دست توپ را لمس و در مسیر حرکت بعدی خود قرار می‌دهد! و در این تصویر کاملاً مشخص است که توپ را لمس کرده و طبیعتاً او در شرایطی که نقش بر زمین شده نمی‌توانست با زانوهایش توپ را کنترل و در مسیر حرکت بعدی قرار دهد!

۳. اینجا مدافع سایپا که با دست توپ را به جلو هدایت کرده بود، برمی‌خیزد و با پا توپ را دور می‌کند. بحث توپ به دست یا دست به توپ نیست، مدافع سایپا از دست برای دفع توپ کمک گرفته است!

۴. در این صحنه مدافع سایپا که دستش بیش از عرض شانه باز شده، با دست توپ را به مدافع هم‌تیمی که پشت به دروازه است، پاس می‌دهد تا توپ را بلند دفع کند و این کار در ادامه انجام می‌شود. داور در این تصویر پیدا نیست و مشخص است چند متری از صحنه دور است.

۵. صحنه کاملاً مشخص و واضحی که علیاری مدافع سایپا با کمک دو دست از شوت مدافع نساجی جلوگیری کرد.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين