تاریخ انتشارجمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
کد مطلب : ۴۴۳۴۳۴
شهید محمد ساکی در وصیت‌نامه خود آورده است: خدایا تو اگاهی که من این جان ناقابل را فدای دین اسلام، رهبر و کشور و امتم می‌کنم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید محمد ساکی:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود بر مهدی موعود منجی عالم بشریت و بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران.
مادر عزیزم  شما حق زیادی به گردن من دارید پس حلالم کن و من را ببخش و برایم دعا کن.
مادرجان اگر شهید شدم بدان من از روی اختیار و اگاهانه  این جان ناقابل را فدای دین اسلام، رهبر و کشور و امتم کردم و شما باید افتخار کنید و شیون و زاری نکنید. فقط شب‌های جمعه کنار قبرم بیا و با من حرف بزن. هرگز غمگین نشو و اگر غمی بر دلت راه یافت با حسین شهید درد دل و طلب مغفرت کن.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين