تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۴۴۳۳۵۹
انتشار خبر تبادل کایلی گیلبرت مور، جاسوس استرالیایی تبار رژیم صهیونیستی با 3 تاجر ایرانی واکنش فعالان شبکه اجتماعی توئیتر را به دنبال داشته است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، انتشار خبر تبادل کایلی گیلبرت مور، جاسوس استرالیایی تبار رژیم صهیونیستی با 3 تاجر ایرانی واکنش فعالان شبکه اجتماعی توئیتر را به دنبال داشته است، بخشی از این واکنش‌ها در ادامه آمده است.
▪️ کایلی مور، جاسوسه اسرائیلی مدتی مسئول بازجویی برخی ایرانیان مهاجر در اروپا بوده تا علاوه بر تکمیل آموزش‌های بازجویی، اطلاعات خود از ایرانیان را ارتقاء دهد. بازجویی‌ها و پرونده سازی‌های کایلی، منجر به محکومیت های طولانی برای برخی از ایرانیان خارج از کشور شده است.
💬 حاج حیدر  
▪️ جاسوسه‌ای که دیشب تبادل شد، برای امان(سرویس اطلاعات نظامی اسرائیل) حکم شاه‌ماهی را دارد..
جذب و پرورش و توانمندسازی و ایجاد پوشش فعالیت برای او، هزینه‌های زیادی داشته و امید زیادی هم به موفقیتش داشتند..
اما خب #اقتدار_اطلاعاتی سپاه، فراتر از تصور جاسوس‌خانه‌های استکبار است!
💬 آسید 
▪️ خدا رو شکر سازمان اطلاعات سپاه خودش برای اینکه سه هموطنمون رو با جاسوس اسرائیلی مبادله بکنن، مذاکره کرد.
وگرنه اگه وزارت خارجه این مذاکره رو انجام میداد، فکر کنم همون خودکار قبلی رو هم پرتاب نمیکرد!
💬امیرعلی کِیـــخا 
▪️ بازداشت جاسوس اسرائیل و امثال آن توسط #اطلاعات_سپاه، علاوه بر تأمین امنیت ملی و افزایش قدرت بازدارندگی، موجب افزایش توان چانه‌زنی در عرصه دیپلماسی است.
💬 کیوان ساعدی 
▪️ یک بار دیگه سپاه با #اقتدار_اطلاعاتی ثابت کرد که زبان دنیا رو خیلی بهتر از مدعیانش بلده! تبادل یک جاسوس آموزش دیده اسرائیلی که ۲ ساله دستگیر و تخلیه اطلاعاتی شده با سه تاجر ایرانی که به خاطر دور زدن تحریم‌های ظالمانه دستگیر شدن
💬 حاج دیوید
ما تا جایی جاسوس رو نگه می‌داریم که بخش بدرد بخور اطلاعاتی که داره بسوزه بعد مبادله می‌کنیم اونایی‌ام که اطلاعات خیلی خاص دارند رو عمرا اگه سرشون معامله کنیم مگه ما قراره برجام امضا کنیم؟#اطلاعات_سپاه
💬 حُمُعینیم
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين