تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
کد مطلب : ۴۴۳۱۵۶
رؤسای هیأت‌های بدمینتون و ووشو منطقه آزاد قشم به پیشنهاد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از سوی رؤسای فدراسیون‌های مربوطه منصوب شدند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازحمیدرضا مؤمنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم حکم انتصاب احمد رحیمی هلری به‌عنوان رئیس هیأت بدمینتون منطقه آزاد قشم و مهدی نصیری، رئیس هیأت ووشو منطقه آزاد قشم را به آنان اهدا کرد.
در حکم صادره از سوی محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران خطاب به محمد رحیمی هلری آمده است:
بنا به پیشنهاد مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد قشم، جنابعالی به عنوان رئیس هیات بدمینتون منطقه آزاد قشم محسوب می‌گردید. از جنابعالی تقاضا دارد ضمن هماهنگی با مسؤولان منطقه آزاد قشم و مسؤولان فدراسیون نسبت به پیشرفت بدمینتون آن منطقه تلاش نمایید. موفقیت شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان خواستارم.
همچنین در حکم صادره از سوی امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران خطاب به مهدی نصیری آمده است:
احتراماً با عنایت به انتخاب جنابعالی در جهت اجرای بند ۴ ماده ۷ آیین نامه هیات های ورزشی به موجب این حکم، به مدت چهار سال، به‌عنوان رئیس هیأت ووشو منطقه آزاد قشم منصوب می‌گردید. توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام امور محوله از خداوند متعال خواستاریم.
گفتنی است، حمیدرضا مؤمنی مدیرعامل منطقه آزاد قشم امروز سه‌شنبه ۴ آذر ماه، در جلسه‌ای با حضور مرتضی شیخ‌زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و جلیل حقگویان، مدیر ورزش و جوانان این سازمان احکام مذکور را به رؤسای این هیات‌ها ابلاغ کرد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
چاه ویل "تجزیه" در انتظار آمریکا
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
تکریم مردم در خواب عمیق مسئولان
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
خنیاگران آزادی در ظلمت پهلوی
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۱
بانوی اول خلقت در نگاه سنی و شیعه
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۴