تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
کد مطلب : ۴۴۳۰۲۷
به همت خیران بسیجی حوزه بسیج مساجد و محلات ولایت سپاه ناحیه شاهرود، سه زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازفرمانده حوزه بسیج مساجد و محلات ولایت سپاه ناحیه شاهرود در گفت‌وگو با خبرنگار  در شاهرود با گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به عیدی خیران بسیجی در این هفته به خانواده زندانیان جرائم غیرعمد اظهار کرد: به همت خیران این حوزه، سه زندانی جرائم غیرعمد این شهرستان در ایام هفته بسیج آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.
ایمان حسنی افزود: این سه زندانی که به علت بدهی و مشکلات دیگر در زندان به سر می‌بردند، به همت خیران بسیجی و با پرداخت حدود ۴۰۰ میلیون ریال در راستای برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، آزاد شدند.
وی بیان کرد: در این هفته این حوزه بیش از ۳۵۰ بسته بهداشتی به ارزش بیش از ۲۸۰ میلیون ریال و ۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته سه میلیون ریال نیز بین اقشار آسیب‌دیده از کرونا و کادر درمانی نقاهتگاه شاهرود توزیع می‌کند.
فرمانده حوزه بسیج مساجد و محلات ولایت سپاه ناحیه شاهرود گفت: بسیج به فرموده رهبر انقلاب در همه صحنه‌ها حضور فعال دارد و تلاش ما این است که این فعال بودن را در همه زمینه‌ها نشان دهیم و با توجه به تأکید رهبری در راستای رزمایش کمک مؤمنانه، فعالیت‌های بسیجیان در این هفته نیز در این راستا انجام می‌شود.
حسنی تصریح کرد: به همت بسیجیان این حوزه سه سرویس جهیزیه کالای ایرانی به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان و ۱۵۰ بسته بهداشتی به ارزش هشت میلیون تومان به همت بسیجیان پایگاه شهید بازوی تهیه شده است که به خانواده‌های کم برخوردار شاهرود اهدا می‌شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بانوی اول خلقت در نگاه سنی و شیعه
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۴
پشت پرده کشتار شیعیان کویته
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۹
آمریکا گرفتار چنگال تروریسم داخلی
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
سقوط غول آمریکا از سریر قدرت به حضیض ذلت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱