تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۴۴۳۰۱۵
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم با اشاره به تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی کشور، گفت: با این وجود هر دو ماه چندین پروژه بزرگ شهری در قم افتتاح می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازغلامرضا جانقربان با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، اظهار داشت: امروز با توجه به تحریم‌های ظالمانه علیه ایران کشور ازنظر اقتصادی مشکلات زیادی داشته که باید به آن توجه شود.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم برنامه‌های استکبار جهانی به‌خصوص امریکا را در ناامید کردن مردم موردتوجه قرارداد و افزود: شهرداری‌ها به کمک  مردم برای خنثی کردن برنامه‌های استکبار جهانی به کمک دولت آمده و در توسعه شهر و ایجاد نشاط اجتماعی نقش مهمی را ایفا می‌کند.
جانقربان ادامه داد: شهرداری‌ها می‌توانند با شناسایی پتانسیل‌های موجود در شهر، خلأهای اعتباری دولت را پرکرده و ازنظر عمران شهری، خدمات شهری، تفریحی و ورزشی گام‌های مؤثری را بردارند.
وی اقدامات شهرداری‌ها را پاسخی به موج ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام دانست و بیان کرد: شهردار قم در سه سال گذشته با توجه به افزایش تحریم‌ها بر چند برابر شدن تلاش شهرداری و فعالیت معاونان در بخش‌های مختلف تأکید داشته است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم خاطرنشان کرد: بر اساس تأکید شهردار قم و اقدامات انجام‌شده در مدت گذشته در سال ۹۹ هر دو ماه یک‌بار حجم گسترده‌ای از پروژه‌ها افتتاح‌شده و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
جانقربان رفع نیازهای مردم در بخش‌های مختلف را موردتوجه قرارداد و گفت: متأسفانه بخشی از کمبودهای ما نیاز به واردات داشته که در این شرایط نیاز به تقویت تولیدات داخلی داریم.
وی مشکلات حوزه حمل‌ونقل و گرانی اتوبوس را مطرح کرد و یادآور شد: در شرایط کنونی کلان‌شهرها به اتوبوس نیاز داشته و شهرداری‌ها در حال جنگیدن با این مشکل هستند.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم خرید ۲۰۰ دستگاه اتوبوس را در دو سال گذشته عنوان و خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرداری قم اورهال کردن اتوبوس‌ها را در دستور کار قرار داده و از ابتدای امسال تا امروز تقریباً ۱۵۰ دستگاه اتوبوس نوسازی شده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
در وین پیروزی را به شکست تبدیل نکنید!؟
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
تولید در کشورمان نیازمند غبارروبی است
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحلیل‌های غلط‌انداز صهیونیستی فریب‌مان ندهد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲