تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۴۴۲۹۴۰
نماینده شاهین شهر در طی سوالی از وزیر راه و شهرسازی عنوان کرده که استناد قانونی آن وزارتخانه برای صدور یا عدم صدور مجوز به منظور فروش بلیت پروازهای چارتری چیست؟
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازحسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با طرح سوالی از محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عنوان کرده که استناد قانونی شما برای صدور یا عدم صدور  مجوز فروش بلیت پرواز چارتری چیست؟
متن کامل طرح سوال وزیر شاهین شهر از وزیر راه و شهرسازی درباره فروش بلیت‌ پروازهای چارتری به شرح زیر است:
خلاصه سؤال: استناد قانونی سازمان هواپیمایی برای منع یا صدور مجوز فروش بلیت پرواز چارتری چیست؟
شرح سؤال: جناب آقای وزیر به موجب قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ ، همه دستگاه‌های صادر کننده مجوز کسب و کار موظف هستند مجوزها و استناد قاونی آن را در پایگاه مجوزهای کسب و کار ثبت کنند و این پایگاه ملاک نیاز یک کسب و کار به مجوز است. از آنجا که هیچ مجوزی درباره فروش بلیط پروازهای چارتر دراین پایگاه ثبت نشده است سازمان هواپیمایی این حق را ندارد که فروش بلیط چارتر را منع کند و طبق اطلاعات این پایگاه فروش بلیط چارتر نیازی به مجوز ندارد. چرا سازمان هواپیمایی با بخشنامه‌های سلیقه‌ای امنیت شغلی و اقتصادی فعالان حمل و نقل را متزلزل و قانون را نقض می‌کند؟

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما