تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
کد مطلب : ۴۴۲۹۰۵
رئیس پلیس راهور لرستان گفت: از ۱۷ آبان ماه طرح فوق‌العاده‌ای برای موتورسیکلت‌هایی که از سال 90 تا 98 در لرستان توقیف شده‌ در استان اجرا شده و تا ۱۷ دی ادامه دارد. بر اساس این طرح خلافی موتور که طبق قانون دوبرابر شده نصف می‌شود و این مبلغ را نیز می‌توانند به صورت اقسات پرداخت کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمرتضی چغلوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در خرم‌آباد، اظهار داشت: از ۱۷ آبان ماه طرح فوق‌العاده‌ای برای موتورسیکلت‌هایی که از سال ۹۰ تا ۹۸ در لرستان توقیف شده‌ در استان اجرا شده و تا ۱۷ دی ادامه دارد.
وی با بیان اینکه افرادی که موتور سیکلت آنان در طول این زمان توقیف شده‌است بایستی به مراکز پلیس+۱۰ مراجعه کنند، افزود: پس از مراجعه آنان خلافی آنان که طبق قانون دوبرابر شده نصف می‌شود و این مبلغ را نیز می‌توانند به صورت اقسات پرداخت کنند.
 رئیس پلیس راهور لرستان بیان کرد: برای رفع توقیف موتور در این طرح نیازی به داشتن گواهینامه موتور، بیمه و پلاک وسیله نقلیه نیست و هزینه پارکینگ نیز از آنان بر اساس قیمت سال ۹۴ گرفته می‌شود.
مرتضی چغلوند با اشاره به اقداماتی که در صورت مراجعه نکردن مالک صورت می‌گیرد، تصریح کرد: پس از دو ماه از پایان طرح، موتور بر اساس قانون فروخته شده و سپس بعد از ۶ ماه پول آن به خزانه واریز می‌شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما