تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۴۴۲۸۲۲
در ادامه حملات رژیم صهیونیستی به کرانه باختری، شهرک نشینان صهیونیست مسلح به سلاح گرم با پشتیبانی نظامیان رژیم اشغالگر به یک روستای فلسطینی حمله کردند و چند جوان فلسطینی هم در مناطق دیگر بازداشت شدند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازشهرک‌نشینان صهیونیست روز شنبه با پشتیبانی نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی به یک روستای فلسطینی در جنوب شهر «الخلیل» در کرانه باختری حمله کردند .
بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی (وفا)، «فؤاد العمور» یک فعال کمیته‌های حفاظت از فلسطینیان در جنوب الخلیل گفت: «ده‌ها شهرک نشین در حالی که با خود سلاح حمل می‌کردند به روستای التوانه در مسافر یطا یورش آوردند.»
شهرک‌نشینان صهیونیست با حمله به منزل «حاتم مخامره» یک شهروند این منطقه و شماری از فعالان کمیته‌های حفاظت از فلسطینیان، شروع به فریاد زدن با الفاظ رکیک و ناپسند و توهین به فلسطینیان کردند.
العمور گفت: «فعالان و اهالی این روستا در برابر حمله شهرک‌نشینان مقاومت کردند که این امر منجر به زخمی شدن دستکم یک فلسطینی شد.»
این شهرک‌نشینان از شهرک «حفات ماعون» واقع در اراضی فلسطینی به سمت روستای فلسطینی آمده بودند.
شهر «جنین» کرانه باختری نیز امروز شاهد حمله نظامیان رژیم اشغالگر بود. این نظامیان با حمله به چندین خانه متعلق به فلسطینیان یک جوان حدودا 30 ساله را هم بازداشت کردند. 
در شهر «قلقیلیه» نیز نظامیان رژیم اشغالگر دو جوان را از روستای کفرقدوم شرق این شهر بازداشت کردند.
واحدی از نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی نیز امروز، «خالد بسام عبدالفتاح» آزاده ۲۴ ساله فلسطینی اهل طولکرم را با حمله به منزلش بازداشت کردند.
بامداد گذشته نیز، نظامیان رژیم اشغالگر سه جوان را در پست نظامی نزدیک شهرک «بیت فجار» جنوب «بیت لحم» به شدت مورد ضرب و جرح قرار دادند که منجر به جراحت هر سه و انتقال آنها به بیمارستان شد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما