تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱
کد مطلب : ۴۴۲۸۱۵
فرمانده سپاه تنکابن با اشاره به اینکه بسیج بزرگترین شبکه اجتماعی، فرهنگی و نظامی است، اضافه کرد:باتشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام (ره) هیمنه آمریکا در جهان شکسته شد.
۰
plusresetminus
امام با تشکیل بسیج، هیمنه آمریکا را شکست / اجرای ۲۵۶ برنامه در هفته بسیج
به گزارش بلاغ، حسن مهدوی  در نشست خبری با اصحاب رسانه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج  ضمن گرامیداشت این هفته از برگزاری ۲۵۶ برنامه در هفته بسیج خبر داد و گفت: ۱۸۰۰۰ هزاربسته معیشتی با همکاری دستگاه‌ها و نیز ۳۵۰۰ بسته معیشتی دیگر دربین نیازمندان وآسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا در هفته بسیج  توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه تنکابن از افتتاح ۴ واحدمسکن محرومین،۲ یادمان شهدا، ۴ پایگاه مقاومت بسیج هم خبر داد و افزود: برگزاری یادواره‌های شهدا بصورت آنلاین در فضای مجازی، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، توزیع ماسک بهداشتی موادضدعفونی کننده رایگان، رزمایش گشت رضویون باهدف برقراری امنیت پایدار، تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان، رونمایی از 3نرم افزار ویژه تلفن همراه با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب وزندگی نامه شهدا و ادعیه ومناجات  وهمچنین کلنگ زنی ۶۵ واحد مسکن محروم در هفته بسیج باهمکاری های سایر دستگاهها و نهادهای حمایتی  از برنامه‌های دیگر  این هفته است.

مهدوی به طرح حاج قاسم سلیمانی باهمکاری بسیج و شبکه بهداشت ودرمان و پشتیبانی دهیاران کشور‌ها باهدف شناسایی بیشتر افراد درگیر باویروس کرونا هم اشاره کرد و ادامه داد: بسیج در دفاع مقدس میدان دار اصلی دفاع از کشور بود و این نیروی مردمی باتوجه به اقتضای زمان وارد میدان می‌شود همانگونه که در عرصه‌های مختلف نظیر دفاع مقدس، سازندگی و فرهنگی خدمات شایانی را به کشور انجام داده است.

فرمانده سپاه تنکابن خاطرنشان کرد: درصورت مهیا شدن برنامه‌ها ۶۵ واحد مسکن محروم در شهرستان تنکابن باهمکاری‌های سایر دستگاه‌ها و نهاد‌های حمایتی توسط بسیج سازندگی تنکابن ساخته میشود.
 
 مهدوی با تصریح بر اینکه بسیج بزرگترین شبکه اجتماعی، فرهنگی و نظامی است، اضافه کرد: بسیج در دنیا نظیر ندارد، باتشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام (ره) هیمنه آمریکا در جهان شکسته شد.

به گفته فرمانده سپاه تنکابن بسیج برخورد با فتنه‌های گوناگون ودرعرصه مقابله باشبیخون فرهنگی دشمن تنهانهادی است که به ندای ولایت فقیه لبیک گفته و همچنان درحال مبارزه است.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما