تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
کد مطلب : ۴۴۲۷۹۵
سرپرست معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران از لغو مجمع انتخاباتی دو هیأت ورزشی در مازندران خبر داد.
۰
plusresetminus
لغو مجمع انتخاباتی 2 هیأت ورزشی
به گزارش بلاغ، حسین بریمانی سرپرست معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان با اعلام لغو مجمع انتخاباتی دو هیأت ورزشی، گفت: با توجه به شیوع مجدد کرونا در کشور و اجرای طرح محدودیت‌های جدید و همچنین پیرو مصوبات ستاد مقابله با کرونا در ورزش و اهمیت جلوگیری از گسترش و ابتلای بیماری در سطح استان، برگزاری هرگونه همایش، مجامع، سمینار و گردهمایی تا شرایط کاهش شیوع و ابتلا به بیماری ممنوع اعلام شد.

سرپرست معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان در تکمیل این خبر افزود: با عنایت به این مصوبه برگزاری مجامع انتخاباتی هیأت والیبال و هندبال استان مازندران لغو  و زمان تشکیل این مجامع متعاقبا اعلام می‌شود.

سرپرست هیأت انجمن ورزش‌های رزمی مازندران منصوب شد
اما بعد از یک ماه بلاتکلیفی و بعد از نقد از بلاتکلیفی و بی‌سرپرستی هیأت ورزش‌های رزمی،سرانجام با ابلاغ رئیس فدراسیون انجمن ورزش‌های رزمی؛ فرشاد آذری به‌عنوان سرپرست هیأت انجمن‌های ورزش‌های رزمی مازندران منصوب شد تا این هیأت بزرگ ورزشی از بلاتکلیفی در بیاید.

پیش از این قرار بود سوم آبان انتخابات هیأت ورزش‌های رزمی برگزار شود که به دلایلی نامشخص این انتخابات لغو شد و تا این روز این هیات بدون سرپرست هدایت می شد.

باید صبر کرد و دید نام‌نویسی مجدد کاندیدای هیأت ورزش‌های رزمی چه تاریخی انجام خواهد شد و حالا سرپرست جدید سه ماه فرصت دارد تا انتخابات این هیأت بزرگ ورزشی را برگزار کند تا رئیس جدید هیأت ورزش‌های رزمی معرفی شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود را از رحمت‌های الهی محروم نسازیم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
امام، بسیج و جنگ نرم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
کلیدی‌ترین عامل در بروز فساد شهرداری‌ها
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰