تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
کد مطلب : ۴۴۲۷۸۰
به گفته نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، بازی‌های پیچیده و بهره‌برداری‌های خودروسازان مشکلات فراوانی را برای جامعه ایجاد کرده که افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها بی‌ارتباط با افزایش قیمت خودرو نبوده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازسید علی آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در رشت با اشاره به وضعیت خودرو در کشور اظهار کرد: اگرچه که دولت تمام تلاش خود را کرد تا بتواند خودروهای باکیفیت در اختیار مردم قرار دهد اما خودروسازان به تعهدات خود عمل‌نکرده و به‌ویژه در سال‌های اخیر انحصار خودرو را از برنامه‌های خود قراردادند.
وی با اشاره به بازی‌های پیچیده‌ای که در حوزه تولید و بهره‌برداری خودرو در کشور وجود دارد، گفت: بازی‌های پیچیده و بهره‌برداری‌های خودروسازان مشکلات فراوانی را برای جامعه ایجاد کرده که افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها بی‌ارتباط با افزایش قیمت خودرو نبوده است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش دولت و مجلس در کنترل اهداف خودروسازان تصریح کرد: فعالیت دولت و مجلس سابق تنها در حد حرف بوده و متأسفانه علی‌رغم کمک‌های فراوان دولت به کارخانه‌های تولید خودرو اما قیمت خودرو روزبه‌روز افزایش پیداکرده است.
آقازاده با ابراز تأسف از اینکه شرکت‌های خودروسازی  مدیران اجرایی و تقنینی کشور را در این سال‌ها دور زده و به تعهدات خود پایبند نبودند، افزود: دو کارخانه خودروسازی کشور با زیرکی خاص پایبند به تعهدات خود نمانده و قوانین را به‌درستی رعایت نکردند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آقای ظریف! لطفاً منصفانه قضاوت کنید
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
اسرائیل، رأس دلواپسان یمن
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۵
عشق شاگرد کوچک علی(ع) است
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
میدان یا ستاد، عشق یا عشوه‌گری؟!
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰