دبیرکل حزب اراده ملت (حاما) گفت که برای سیاست‌ کلانی مثل ریاست جمهوری 1400 برنامه ای ندارد و در سیاست‌های خُرد نقش آفرینی خواهد داشت.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازاحمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران (حاما) در گفت‌و‌گو با خبرنگاردرباره سیاست‌های این حزب برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: حزب اراده ملت برای سیاست‌ کلانی مثل ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برنامه ای ندارد و در سیاست‌های خُرد نقش آفرینی خواهد داشت.
وی افزود: سمت و سوی حزب اراده ملت به سمت مطالبات استانی، منطقه‌ای و محلی خواهد بود و بنا دارد در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت فعال‌تری داشته باشد.
به گزارش فارس، حزب اراده ملت (حاما) از جمله احزاب اصلاح‌طلب است که دبیرکلی آن بر عهده احمد حکیمی‌پور است.
حزب حاما چندی پیش اعلام کرد که از همه مجامع تصمیم‌گیر اصلاح‌طلب از جمله شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که احزاب اصلاح‌طلب در آن حضور داردخروج کرده است.
اختلافات در بین جناح اصلاح‌طلب پس از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و عدم رای آوری حتی یک نامزد اصلاح‌طلب از شهر تهران شدت یافته است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما