کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بیانیه‌ امام جمعه بندرعباس درباره تخریب سرپناه یک شهروند/ علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

1 آذر 1399 ساعت 9:10

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در بیانیه‌ای با محکومیت تخریب آلونک یک شهروند بندرعباسی آورده است: پیشگیری بهتر از درمان است و علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد.


به گزارش بلاغ به نقل ازحجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در بیانیه‌ای با محکومیت تخریب آلونک یک شهروند بندرعباسی آورده است: پیشگیری بهتر از درمان است و علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد.
در حادثه غم‌انگیزی که در تخریب آلونک یک خانم سرپرست خانواده در استان هرمزگان اتفاق افتاد و انعکاس آن در فضای مجازی منجر به سوء استفاده معاندین در رسانه‌های بیگانه شد، موجبات تألم و تأثر اینجانب و مردم شریف گردید.
این حادثه باید زنگ خطر و هشداری برای مسؤولان در نحوه مواجهه با چنین پدیده‌هایی باشد. نوع برخورد و تدبیر مدبرانه در مدیریت این حوادث بر فرض که اقداماتی غیرقانونی هم صورت گرفته باشد امری است که با عقل و خرد منطبق است. 
اینجانب ضمن تاکید بر قانون‌مداری و اظهار همدردی با این خانواده بر رسیدگی فوری به مشکل آنان و نظائر آن در استان توصیه می‌کنم و با خاطیان احتمالی وفق مقررات برخورد شود تا شاهد چنین حوادثی در استان نباشیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 442739

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/442739/بیانیه-امام-جمعه-بندرعباس-درباره-تخریب-سرپناه-یک-شهروند-علاج-واقعه-قبل-وقوع-باید

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com