تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۴۴۲۷۳۶
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: سپاه امام سجاد(ع) در صورت واگذاری زمین توسط مسؤولان استانی به‌مناسبت هفته بسیج یک باب منزل مسکونی برای این بانوی آسیب‌دیده می‌سازد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازسردار اباذر سالاری در عیادت از بانوی بندرعباسی که به‌دنبال درگیری با مأموران شهرداری، خودسوزی کرده بود، اظهار داشت: در صورت تخطی از قوانین و مقررات توسط افراد به هر دلیل توصیه می‌کنیم مامورین ادارات به‌ویژه شهرداری‌ها که با احاد ملت سر و کار دارند با رعایت اخلاق اسلامی، حفظ حرمت و کرامت افراد از برخوردهایی که باعث هتک حرمت طرف مقابل و جریحه‌دار شدن افکار عمومی می‌شود و خوراک تبلیغاتی را برای معاندین فراهم می‌کند، پرهیز نمایند.

وی افزود: با توجه به برخورد غیر قابل دفاع مامورین شهرداری بندرعباس با این خانم بی‌سرپناه و انتشار تصاویر در سطح کشور و بیرون، این رفتار را بشدت محکوم کرده و درخواست برخورد جدی با مسببین آن را داریم.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: سپاه همواره آماده خدمت به قشر مستضعف و آسیب‌پذیر است و با همکاری دستگاه‌های مرتبط، با آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی لازم نسبت به شناسایی افراد آسیب‌پذیر و نیازمندان اینچنینی در جامعه اقدام کرده و علاوه بر رفع نیاز‌های آموزشی و تحصیلی فرزندان آنها، سایر امکانات زندگی را فراهم می‌آورد. به‌طوری که در آینده شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

سردار سالاری در ادامه گفت: سپاه امام سجاد(ع) در صورت واگذاری زمین توسط مسؤولان استانی به‌مناسبت هفته بسیج یک باب منزل مسکونی برای این بانوی آسیب‌دیده می‌سازد.
وی در پایان عنوان داشت: تکریم انسان‌ها به‌ویژه مستضعفین و پابرهنگان که خود صاحبان این مملکت هستند باید در تمام امور حفظ و صیانت گردد و اقدامات غیر قانونی نیز باید به‌صورت مصلحت‌آمیز توسط مسؤولان ذیصلاح حل و فصل گردد.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما