یکی از رهبران جبهه خلق فلسطین با بیان اینکه تشکیلات خودگردان فلسطین با ازسرگیری هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی اعتبار خود را از دست می‌دهد، از آن خواست از این تصمیم خود منصرف شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازیکی از رهبران جبهه خلق فلسطین در گفت‌وگو با شبکه المیادین تاکید کرد که تشکیلات خودگردان باید از تصمیم خود برای هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی بازگردد و پیمان اسلو را لغو کند.
«ماهر الطاهر» در گفت‌وگو با شبکه المیادین تصمیم تشکیلات خودگردان برای ازسرگیری هماهنگی امنیتی با رژیم اشغالگر صهیونیستی را بسیار خطرناک خواند و گفت: « تشکیلات خودگردان با کار خود همه گروه‌های فلسطینی را تحقیر کرد.»
این مقام جبهه خلق فلسطین تاکید کرد: «تشکیلات خودگردان با از سرگیری هماهنگی امنیتی خود با رژیم صهیونیستی، اعتبار واقعی خود را از دست داده است. تشکیلات خودگردان کار رژیم‌های عربی را در عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر توجیه کرده و دیگر رژیم‌ها را هم به این کار تشویق می‌کند.»
الطاهر گفت: «تشکیلات خودگردان باید بفهمد که گروه‌های فلسطینی تسلیم خواسته‌های او نیستند و باید از تصمیم خود منصرف شود و توافق اسلو را لغو کند.»
 
وی افزود: «به نظر می‌رسد تشکیلات خودگردان به توافق اسلو پایبند است. یعنی با این کار وحدت و یکپارچگی فلسطینی‌ها را از بین می‌برد و به دنبال رفع شکاف و اختلاف میان آنها نیست.»
گروه‌های مقاومت فلسطین طی روزهای اخیر بارها تاکید کردند که ازسرگیری هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی ضربه به آرمان ملت فلسطین در تحقق وحدت فلسطین است.
این گروه‌ها از تشکیلات خودگردان خواستند از تصمیم خود منصرف شده و دست از اتخاذ سیاست یکجانبه بردارد.
تشکیلات خودگردان شامگاه سه شنبه اعلام کرد که هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی را که از نوزدهم ماه مه گذشته متوقف شده بود، از سر می‌گیرد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بیشتر مخاطب کدام یک از بخش های سایت بلاغ هستید؟
اخبار مازندران
اجتماعی
اقتصادی
سیاسی
فرهنگی
ورزشی
عکس
فیلم
پربيننده ترين
عدالت خود را در امیرالمومنین معنی کرد
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
حمایت از اقشار ضعیف دولت از شعار تا عمل
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
یمن، نمونه پیروزی مشت بر درفش
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰