تاریخ انتشارجمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۴۴۲۶۴۵
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با توجه به اهمیت مشارکت واحدهای صنفی و صنعتی در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی، ضروری است تمامی متصدیان واحدهای صنفی نسبت به ثبت مشخصات واحد صنفی خود در سامانه سلامت اقدام کنند.
۰
plusresetminus
الزام واحدهای صنفی به دریافت کد سلامت/نظارت بر بازار تشدید می‌شود
به گزارش بلاغ، حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مالکان واحدهای صنفی استان مازندران که تاکنون نسبت به ثبت مشخصات واحد خود در سامانه سلامت اقدام نکرده‌اند در اسرع وقت باید نسبت به این امر اقدام کنند.
 
وی افزود: در راستای مقابل با ویروس کرونا و بر اساس ضوابط اعلامی و با توجه به اهمیت مشارکت واحدهای صنفی و صنعتی در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی، ضروری است تمامی متصدیان واحدهای صنفی نسبت به ثبت مشخصات واحد صنفی خود در سامانه سلامت اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: چنانچه واحدی نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نکرد و کد مربوطه را دریافت نکند، بر اساس مقررات با او برخورد خواهد شد.

قوانلو تصریح کرد: کلیه واحدهای صنفی و صنعتی موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل و همچنین ملزم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی با رعایت حفظ سلامت خود و دیگران هستند.

وی در پایان متذکر شد: اجرای گشت مشترک بازرسی از سوی سازمان با حضور دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی و برخی دستگاه‌های مرتبط، به صورت منظم و مستمر برای نظارت بر رعایت مسائل بهداشتی از سوی اصناف در حال انجام است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این خصوص با واحد صنفی متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما