تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
کد مطلب : ۴۴۲۶۳۷
پس از دو شکست سنگین کلمبیا، برخی رسانه های این کشور از اختلاف و درگیری میان بازیکنان ملی پوش خبر دادند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از آس، نتایج بد تیم ملی کلمبیا در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ باعث مشکلات درون تیمی شده است. شاگردان کارلوس کی روش در هفته سوم و چهارم به ترتیب ۳ بر صفر از اروگوئه و ۶ بر یک از اکوادور شکست خوردند. 
خاویر ارناندس بونت، مدیر برنامه "بلوگ دپورتیوو"  رادیو بلو اعلام کرد درگیری میان بازیکنان کلمبیا در ورزشکاه رودریگو پاس دلگادو پس از آن شکست تحقیر آمیز به وجود آمد. کلمبیا از سال ۲۰۰۷ (دیدار برابر ونزوئلا) پنج گل دریافت نکرده بود و آخرین باری که شش بار دروازه‌اش باز شد به انتخابی جام جهانی ۱۹۷۷ برمی گشت. 
این روزنامه نگار گفت: درون تیم ملی اختلاف میان گروه ها وجود دارد. پس از بازی برخی از آن ها با هم دست به یقه شدند. این اتفاق رخ داده است اما مشخص نیست چه کسانی با هم درگیر شدند. یکی از بازیکنان گردن هم تیمی اش را به شدت فشار داد. 
با این حال منابع درون تیمی چنین شرایطی را تکذیب کردند اما بیانیه رسمی در این رابطه وجود نداشت. 
ارناندس بونوت همچنین اعلام کرد که کی‌روش پس از شکست در کیتو با بازیکنان صحبت کرده است. سرمربی پرتغالی از شاگردانش پرسیده است اگر مشکل اوست استفعایش را به فدراسیون فوتبال کلمبیا اعلام کند. این روزنامه نگار در ادامه اظهار کرد که بیشتر اعضای کمیته اجرایی فدراسیون با اخراج کی‌روش موافق بودند. البته در این رابطه بعدا تصمیم گیری خواهد شد. 
رادیو کاراکول نام بازیکنانی که درگیر شدند را فاش کرد. بر اساس اعلام این شبکه خامس روریگس و جفرسون لرما با هم درگیر شدند. 
کلمبیا چهار امتیازی پس از این شکست ها به رتبه هفتم جدول سقوط کرد. فعالیت دوباره تیم ملی از ماه مارس از سر گرفته خواهد شد. کلمبیا در بازی نخست میزبان برزیل خواهد بود و سپس به مصاف پاراگوئه می رود. 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود را از رحمت‌های الهی محروم نسازیم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
امام، بسیج و جنگ نرم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
کلیدی‌ترین عامل در بروز فساد شهرداری‌ها
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰