کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

انتشار نسخه کامل «انسان در جست‌وجوی معنا»

9 آبان 1399 ساعت 19:15

نسخه‌ کامل کتاب «انسان در جست‌وجوی معنا» نوشته‌ ویکتور فرانکل با ترجمه مریم حسین‌نژاد منتشر شد.به گزارش بلاغ، این کتاب با ویرایش محتوایی کامران محمدی (نویسنده و کارشناس ارشد روان‌شناسی) در ۱۴۴ صفحه و با قیمت ۲۵ هزار تومان توسط نشر سنگ منتشر شده است.
در معرفی ناشر از کتاب «انسان در جست‌وجوی معنا» عنوان شده است: «انسان در جست‌وجوی معنا»، مهم‌ترین کتاب «ویکتور فرانکل»، روان‌شناس و بنیانگذار مکتب معنادرمانی است که نخستین‌بار سال ۱۹۴۶ یعنی تقریباً بلافاصله بعد از پایان جنگ جهانی دوم منتشر شد. او در بخش نخست این کتاب، تجربیات هول‌آور و تأثیرگذارش را از سه سال حضور در اردوگاه‌های کار اجباری آشویتس و داخائو نوشته و در بخش دوم، با استفاده از این تجربیات، نظریه‌ معناگرایی خود را شرح داده است.
ترجمه‌ نشر سنگ از این کتاب، بر اساس نسخه‌ آخر آن است که سال ۱۹۹۲ منتشر شد و نسبت به نسخه‌های اولیه، تفاوت‌هایی دارد؛ از جمله این‌که فرانکل یک فصل نسبتاً طولانی به نام «موردی از خوش‌بینی غم‌انگیز» به کتاب افزوده است؛ فصلی که در آن توصیفی بسیار زیبا از وضعیت انسان در جهانِ پر از رنج و راه مواجهه با آن را ارائه می‌دهد.
 


کد مطلب: 440871

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/440871/انتشار-نسخه-کامل-انسان-جست-وجوی-معنا

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com