LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> تسهیلات و تخفیف‌های بیمه‌ای جدید برای سربازان ماهر | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
کد مطلب : ۴۴۰۷۴۲
روز گذشته قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان در تفاهم‌نامه‌ای مشترک با یکی از شرکت‌های بیمه، تسهیلات جدیدی را برای سربازان ماهر ایجاد کرد که مشاور عالی این قرارگاه به توضیح آن پرداخته است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، سردار موسی کمالی در گفت وگو ، با اشاره به مشارکت چندین وزارتخانه، دستگاه، نهاد و ... با قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح، گفت: از مدتی قبل رایزنی‌ها برای ارائه یکسری خدمات مرتبط با بیمه به جوانان در دوره سربازی آغاز شد که در نهایت با پیگیری های انجام شده منجر به امضای تفاهم نامه ای مشترک با یکی از شرکت های بیمه ای شد. 
وی با بیان اینکه از این پس با استفاده از ظرفیت این شرکت، دوره های آموزشی مرتبط با بیمه برای سربازان علاقه مند به این حوزه برگزار خواهد شد، گفت: همچنین تلاش خواهد شد تا فرهنگ استفاده از بیمه در جامعه پایه گذاری شود. از طرف دیگر نیز بنا شد تا سربازان در حین خدمت و پس از آن از تخفیف در پرداخت حق بیمه‌های مختلف برخوردار شوند.
کمالی افزود: شرط بهره مندی از این تخفیف‌ها تاییدیه مهارتی است که از سوی قرارگاه مهارت آموزی صادر خواهد شد.
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح ادامه داد:  همچنین بنا شد تا در صدور مجوز دفاتر بیمه و نیز جذب به عنوان کارمند و کارشناس در این شرکت، سربازانی که تحت آموزش‌های مربوطه قرار گرفته‌ یا تاییدیه و مدرک این آموزش ها را دریافت کرده‌اند، در اولویت باشند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين