کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیشبرد امورات لنگ خودروی 16 میلیاردی!

سراتوی شهردار ساری پَر!/ عشوری: درخواست رجبی در جلسه شورا منتفی شد

7 آبان 1399 ساعت 12:32

در حالی که شهرداری ساری طی نامه‌ای به شورای شهر برای پیشبرد بهتر امورات مربوط به شهردار، درخواست خرید یک دستگاه خودروی سواری سراتو را داده بود که حواشی فراوانی را در فضای مجازی از سوی شهروندان مرکز استان بدنبال داشت.


به گزارش بلاغ، طی روزهای اخیر، متن نامه در خواست شهردار ساری به رئیس شورای شهر مرکز استان با موضوع خرید خودروی سراتو 16 میلیاردی در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

در متن این نامه آمده است: شهرداری در نظر دارد جهت پیشبرد بهتر امورات مربوط به شهردار نسبت به خرید یک دستگاه خودروی سواری سراتو مدل 2018 به مبلغ 16 میلیارد و 800 میلیون ریال اقدام نماید!

در این نامه رجبی از عشوری رئیس شورای شهر خواسته است تا این موضوع را در دستور کار جلسه شورا قرار دهد تا شهردار بودن با طعم سراتو سواری را هم بچشد!این نامه که طی این روزها، سروصدای زیادی در فضای مجازی داشته است، در میان مردم و شهروندان مرکز استان بازتاب خوبی نداشته است و گلایه‌مندی فراوانی را در میان عوام در پی داشته است.

یکی از کاربران در واکنش به این نامه آقای شهردار نوشت:« مگر امورات شهرداری با پژو سمند پیش نمی‌رفت؟!»

یکی دیگر از کاربران نوشت: «دیگر برای مدیران بین المللی و البته ....  ما دیگه ماشین‌های موجود در شهرداری جواب نمیده حتما باید خارجی و از مدل سراتو باشه...»

این رسانه در پیگیری این موضوع، آخرین وضعیت این درخواست را از اسفندیار عشوری رئیس شورای شهر ساری جویا شد.

اسفندیار عشوری در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص پاسخ شورای شهر به درخواست شهردار چه بوده است؛ گفت: این تقاضا در جلسه شورا مطرح شد.

وی افزود: این تقاضا در جلسه شورا به تصویب نرسید و منتفی است.

حال شهروندان ساری بعد از عبور از این نگرانی، دغدغه‌شان این است که پیشبرد امورات شهر بدون خودروی سراتو چه می‌شود؟!

انتهای پیام/


کد مطلب: 440708

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/440708/سراتوی-شهردار-ساری-پ-ر-عشوری-درخواست-رجبی-جلسه-شورا-منتفی

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com