کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مازندران کماکان در وضعیت قرمز کرونایی؛

اعمال محدودیت‌های کرونایی در روستا‌های مازندران آغاز شد

6 آبان 1399 ساعت 13:55

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا برنامه‌های محدودیت‌های کرونایی را در روستا‌های استان اعلام کرد.


به گزارش بلاغ، خسرو طالبی به فعالیت دوباره ستاد پدافند غیر عامل زیستی در روستا‌های استان اشاره کرد وگفت: این ستاد با مسئولیت دهیاران و با مشارکت بهورزان، امامان جماعت روستا‌ها پایگاه مقاومت بسیج و بخشداری‌ها برای مقابله با بیماری کرونا فعال شده است.

طالبی افزود: بازدید مستمر از خبازی‌ها، فروشگاه عرضه مواد غذایی، قهوه خانه ها، سالن‌های ورزشی، تالار‌های پذیرایی، کافه، چایخانه، آرایشگاه مردانه و زنانه در دستور کار این ستاد است.

وی گفت: مراسم جشن، عروسی و ترحیم، برنامه‌های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی، گردهمایی یا جلسات اجتماع محور در سطح مساجد، حسینیه و آرامستان‌های روستا‌های مازندران تا اطلاع بعدی لغو است.

طالبی افزود: دهیاران موظف هستند متخلفان را به دستگاه قضایی شهرستان معرفی کنند.
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز به اعمال محدودیت‌های کرونایی در مناطق قرمز استان اشاره کرد و گفت: محدودیت اماکن شلوغ که منجر به افزایش تماس‌ها و انتقال ویروس کرونا می‌شود همچنان ادامه دارد.

عباس موسوی افزود: تعطیلی آرایشگاه‌های زنانه، رشته‌های ورزشی، تالار‌های پذیرایی و مناطقی که در انتقال ویروس نقش دارند، جزو شمول این محدودیت‌ها است و در صورت عدم رعایت محدودیت‌ها مجبور شیوه‌های اجباری را درپیش بگیریم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 440682

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/440682/اعمال-محدودیت-های-کرونایی-روستا-های-مازندران-آغاز

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com