معاون گردشگری اداه کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: درحال حاضر واحدهای گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ظرفیت 50درصدی درحال ارائه خدمات به گردشگران هستند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمهران حسنی درباره بحث گردشگری مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار  در شهرستان ساری درباره وضعیت حضور مسافران در استان اظهار کرد: در حال حاضر در ایام غیرپیک سفر هستیم ولی بحث کرونا بحث سفر را در ایام پیک تحت الشعاع قرار داد.
وی افزود: در حال حاضر واحدهای گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ظرفیت ۵۰ درصدی درحال ارائه خدمات به گردشگران هستند.
معاون گردشگری اداه کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با بیان اینکه گردشگری صنعت مهمی در استان مازندران است، تصریح کرد: در حال حاضر فشار سنگینی روی صاحبان، سرمایه‌گذاران و بهره‌برداران تأسیسات گردشگری احساس می‌شود.
حسنی خاطرنشان کرد: باوجود مشکلات و تنگناهای مالی اما در ایم کرونایی شاهد همراهی خوبی فعالان بخش گردشگری بودیم که نشان‌دهنده درک صحیح  و درست آنان، از وضعیت کنونی دارد.
وی در پایان گفت: امیدواریم با شکست ویروس کرونا بتوانیم میزبانی کاملی از مسافران را داشته باشیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود را از رحمت‌های الهی محروم نسازیم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
امام، بسیج و جنگ نرم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
کلیدی‌ترین عامل در بروز فساد شهرداری‌ها
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰