تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
کد مطلب : ۴۴۰۲۵۷
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری مازندران گفت: زیر ساخت‌های ارتباطی دستگاه‌های اداری استان در زمینه ضریب امنیت و نفوذ در هفته پدافند غیرعامل پایش می‌شود.
۰
plusresetminus
زیرساخت‌های ارتباطی دستگاه‌ها در حوزه امنیت و نفوذ پایش می‌شود
به گزارش بلاغ، حمید بخشی در نشست اعلام برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل از رونمایی از طرح جامع پدافند غیر عامل خبر داد و اظهار کرد: این طرح پس از هشت سال بررسی، نگارش، تایید و تصویب سازمان پدافند غیر عامل کشور قرار گرفت.
 
وی از برگزاری 290 برنامه در هفته پدافند غیر عامل در استان از ۵ تا ۱۲ آبان خبر داد و افزود: برگزاری نشست به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور وزیر کشور، فرمانده ستاد نیرو‌های کل مسلح کشور و همچنین سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیر عامل، نظارت و پایش ارگان‌های دولتی استان، نواختن زنگ دانش آموزی از جمله برنامه‌های آغاز هفته پدافند غیر عامل در مازندران است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران برگزاری ۸۷ رزمایش و مانور، چهار همایش، پنج مسابقه، هفت بازدید، شش افتتاح پروژه را از دیگر برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل در استان برشمرد و ادامه داد: آموزش مجازی برای پدافند غیرعامل را در دستور کار داریم.

این مسئول بابیان اینکه برنامه‌های سال جاری با توجه به شرایط موجود و افزایش شیوع کرونا برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود، تصریح کرد: برنامه‌ها به‌صورت ویدئوکنفرانس و مجازی و استفاده حداکثری از حوزه فناوری اطلاعات اجرایی خواهد شد.

بخشی افزود: در این سازمان در مازندران، ۱۴ کارگروه تخصصی داریم، این سازمان نوپا و جدید است که نیاز به بلوغ و حمایت بیشتر و رسانه‌ای شدن دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود را از رحمت‌های الهی محروم نسازیم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
امام، بسیج و جنگ نرم
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
کلیدی‌ترین عامل در بروز فساد شهرداری‌ها
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰