تاریخ انتشارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۴۴۰۲۰۸
خیابانی حد فاصل چهار راه مسجد جامع امام علی (ع) تا فلکه الله در سی‌سخت سالانه شاهد تصادفات بسیار زیادی است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ شهر توریستی سی سخت که عنوان شهری گردشگری و توریستی را یدک می‌کشد متاسفانه خیلی از زیر ساخت‌های مهم را که از استاندارد های لازم برای یک شهر گردشگری باشد در خود ندارد که این مهم ضربه بسیار زیادی به صنعت گردشگری این شهر می‌زند.
از جمله این زیرساخت‌های مورد نیاز خیابان‌ها و معابر هموار است که متاسفانه در شهر سی‌سخت به دلیل اوضاع نابسامان و بی‌خیالی و بی‌توجهی شهرداری از گذشته دست‌اندازها و چاله چوله‌های فراوانی دارد که از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان مثل شرکت گاز، اداره آب و فاضلاب و مخابرات ایجاد شده و فراوان چنین دسته گل‌هایی! در آن دیده می‌شود.
دستگاه‌های خدمات رسان پس از کنده‌کاری در سطح شهر سی‌سخت از ترمیم مجدد آن سر باز می‌زنند و نیمه کاره رها می‌کنند که باعث نازیبایی شهر گردشگری و توریستی سی‌سخت شده است.
خوشبختانه این روزها به همت شهرداری سی‌سخت و با گفتمان قرارگاهی توسط علی فرد شهردار این شهر شاهد تحول در سی‌سخت هستیم.
یکی از موضوعاتی که داد اهالی شهر سی‌سخت را در آورده خیابانی با شیب بسیار است که سالانه شاهد تصادفات بسیار سنگینی در آن هستیم این خیابان حد فاصل چهار راه مسجد جامع امام علی (ع) تا فلکه الله است که به دلیل شیب زیاد و پیچ بسیار خطرناکی که در این خیابان بوده تصادفات بسیاری در آن اتفاق افتاده و لازم است تمهیدی برای آن اندیشیده شود.


اهالی شهر سی‌سخت از فرماندار شهرستان دنا، شهردار شهر و شورای ترافیک انتظار دارند با کارشناسی دقیق نسبت به این مهم و رفع مشکل این خیابان اقدام کنند تا دیگر شاهد تصادفات وحشتناک و سنگین نباشیم.بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما