تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
کد مطلب : ۴۳۹۸۶۷
سرمربی رئال مادرید اعلام کرد مسئول شکست تیمش مقابل شاختار است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از آس، رئال مادرید در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شاختار دونتسک شد.
زین الدین زیدان پس از بازی، گفت: لحظه بدی است. شکست ۳ بر صفر در نیمه اول به خاطر بازیکنان اتفاق نیفتاد. آن ها در زمین بودند و می دویدند. با این حال تیم را همانطور که دوست داشتم نمی دیدیم. زمانی که این اتفاق رخ می دهد مقصر سرمربی است. در نیمه دوم واکنش نشان دادیم و تیم سزوار شکست نبود. آن‌ها (بازیکنان رئال مادرید) قهرمان هستند و این موضوع من را آزار می دهد. به همین خاطر من باید تلاش کنم. بازیکنان در زمین بودند و به راه حل نیاز داشتند. 
سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: اعتماد به نفس مان را از دست دادیم، در حالی که در شروع می دانستیم باید چه کاری انجام دهیم. نتوانستیم مساوی کنیم. اکنون زمان فکر کردن است. 
سرمربی فرانسوی افزود: تغییر در ترکیب اصلی به خاطر این بود که برخی از بازیکنان هرگز استراحت نمی کنند. هر سه روز یک بازی باید انجام دهیم. با این حال بهانه گیری نمی کنم. تصمیماتی هستند که من گرفتم و باید راهی را پیدا کنم تا بتوانیم دوباره قوی و پیروز شویم. برای این کار زمان کمی دارم. 
رئال مادرید شنبه به مصاف بارسلونا می رود. زیدان در این رابطه اظهار کرد: باید دید چه پیش می آید. اکنون باید به بازی که گذشت نگاه کرد و سپس برای دیدار دیگر خود را آماده کرد. می دانیم خیلی زود شنبه می شود. 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما