تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
کد مطلب : ۴۳۹۵۴۲
اداره غذا و داروی آمریکا هشدار داده که برخی شرکت های دارویی در این کشور مکمل های شیمیایی خطرناکی را به قرص های مکمل غذایی اضافه می کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازاسلش گیر، اداره غذا و داروی آمریکا تصریح کرده که مواد شیمیایی که به تازگی به برخی مکمل های غذایی در این کشور اضافه شده اند، مورد تایید این اداره نیستند و لذا از امنیت کافی برخوردار نیستند.
* ادعاهای دروغ شرکت های دارویی آمریکایی
بر همین اساس برای اقناع مخاطبان برای خرید این مکمل ها از تبلیغات دروغین و خطرناکی استفاده می‌شود. به عنوان مثال گفته می شود که مکمل های یادشده می توانند سرطان را درمان کنند و با این ادعای غلط بیماران در خطر کنار گذاشتن روش های درمانی مطمئن و ایمن مقابله با سرطان قرار می گیرند.
یکی از مواد شیمیایی اضافه شده به مکمل های غذایی کلرید سزیم نام دارد و اداره غذا و داروی آمریکا تاکید کرده که نحوه افزوده شدن آن به مکمل های یادشده مورد تایید نیست و ادعاهای طرح شده در مورد خواص درمانی آن نیز غلط است. شرکت های تولید کننده مکمل های مذکور هنوز در این زمینه واکنشی از خود نشان نداده اند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰