تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
کد مطلب : ۴۳۹۵۴۱
دختر بچه های سی سختی با فروش کار دستی خود زیباترین همدلی مومنانه را رقم زدند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازعباس شیرزادی-هر نوع سخاوت و به فکر هم نوع بودن در این روزهای سخت شنیدنی است اما در این بین نیک اندیشی و سخاوت دختر بچه های سی‌سختی در این ایام سخت کرونایی بیش از هر چیز قابل تحسین است.
به گزارش فارس، در شهر سی سخت در یک روز تعطیل که در حال گذر از خیابان بودیم چند دختر بچه نگاهمان را به خود جلب کردند که دست ساخته ها و صنایع دستی کودکانه خود را برای فروش گذاشته بودند، کنجکاو شدیم جلوتر رفتیم و حرف‌های زیبای کودکانه آن‌ها را که از نوع کمک مومنانه بود شنیدیم.
این دختر بچه‌های 10 تا 11 ساله با ساختن دستبند،گردنبند و قاب عکس و در نهایت با فروش آنها قصد داشتند برای دوستان نیازمند خود که توان خرید ماسک را ندارند ماسک تهیه کرده و به آنها تقدیم کنند.
سخاوت و همدلی این دختر بچه ها در این شرایط سخت کرونایی حامل پیام های زیادی برای همه ایرانیان است پیام دیگر آن‌ها برای عده‌ای است که برای رسیدن به منافع زودگذر در حال احتکار ماسک هستند.
پیام اصلی این دخترکان سی‌سختی به کسانی است که دستشان به دهانشان می‌رسد تا در این شرایط سخت اقتصادی و اوضاع بد کرونایی به فکر مستمندان هم باشند و در هر زمینه‌ای که می‌توانند به هم نوعان کمک کنند.
 این فرشته‌های کوچک پیام می‌دهند با همین اندک پولی که بدست می آوریم به فکر دوستان نیازمند خود هستیم پس ای کسانی که می‌توانید شما هم باید به هر ترتیب دست نیازمندان را بگیرید.
بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱