تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۴۳۹۵۲۶
عضو تیم ملی پارادوومیدانی کشور گفت: چهار سال عضو تیم ملی بودم و یک نیزه استاندارد نداشتم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازامان‌الله پاپی در گفت‌وگو با خبرنگار ، در خصوص اینکه مسئولان از پارالمپیکی‌ها حمایت نمی‌کنند، اظهار داشت: شش ماه است سهمیه گرفتیم و هیچ کس به من زنگ نزده است. با هزینه خودم یک ماه تمرین کردم تا برای رکوردگیری آماده شوم.
وی ادامه داد: مدت زیادی است اردوهای ملی تعطیل شده اما فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک به کسانی که سهمیه گرفتند، هیچ کمکی نکرده اند. در حدود چهار سالی که عضو تیم ملی پارادوومیدانی هستم، یک نیزه استاندارد به من ندادند و نیزه‌ای هم که دارم، با پول خودم خریدم.
پرتابگر نیزه کلاس اف ۵۷ در مورد عدم پرداخت پاداش قهرمانی جهان عنوان کرد: سهمیه پارالمپیک توکیو را در مسابقات جهانی گرفتم و هنوز جایزه رقابتها را نداده اند. در این شرایط کرونایی، وضعیت  خیلی سخت است. از وزارت ورزش تقاضا دارم اگر اردو برگزار نمی‌شود و حقوق نمی‌دهند، حداقل پاداش مسابقات جهانی را بدهند تا خود را آماده پارالمپیک توکیو آماده کنیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶