تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۴۳۹۵۲۰
سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان گفت: اردوهای تیم ملی بوکس با نظم و طبق برنامه پیش می‌رود و اردونشینان از تمرینات زده نمی‌شوند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازعلیرضا استکی در گفت‌وگو با خبرنگار  در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی بوکس کشورمان، اظهار داشت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دو مرحله از اردوها را طبق برنامه و با نظم خاصی برگزار کردیم. با اینکه در این دو مرحله، مسابقات انتخابی داشتیم ولی هیچ خللی در جهت برگزاری تمرینات به وجود نیامد. از مسئولان ستاد مقابله با کرونا در ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی هم تشکر می‌کنم که تمام همکاری را با فدراسیون بوکس داشتند و برای اردونشینان خیلی زحمت می‌کشند.
وی درباره زمان و مکان اردوی بعدی تیم ملی هم گفت: دومین مرحله اردوی دو هفته‌ای مان در روز پنجشنبه 24 مهر ماه خاتمه یافت. بچه‌ها یک هفته استراحت خواهند کرد و سومین مرحله‌ هم از دوم آبان ماه در جزیره کیش آغاز می‌شود.
سرمربی تیم ملی بوکس در مورد دعوت دوره‌ای بوکسورها به اردوها، عنوان کرد: برنامه تمرینی المپیکی‌ها و سایر نفرات که به اردو اضافه شدند هم طبق برنامه‌ریزی قبلی پیش رفت و یک سری از بچه‌ها را باید شناسایی کنیم. در مراحل مختلف اردو، بوکسورها را وزن به وزن دعوت کردیم و تمرینات و بازی‌های آنها دیدیم. در تمامی اوزان نفرات دعوت شده به اردو با هم بازی می‌کنند تا یک نفر در اردوی تیم ملی باقی بماند. در حال کامل شدن وزن‌ها هستیم و البته هنوز انتخابی ما تمام نشده است. در مرحله‌های بعدی نفرات دیگر را هم به اردوی تیم ملی دعوت خواهیم کرد.
وی درباره مسابقه انتخابی هم یادآور شد: انتخاب بوکسور برتر بدین شکل است که اگر بازیکنی یک برد قاطع در مسابقه انتخابی داشته باشد در اردو تیم ملی باقی خواهد ماند. اگر برد با نتیجه نزدیک با حریفش داشته باشد باید دومین بازی را انجام دهد.
استکی در مورد حضور احسان روزبهانی در اردوهای آماده‌سازی تیم ملی بوکس هم تاکید کرد: روزبهانی هم به تمرینات تیم ملی دعوت شد و در وزن 91 کیلوگرم در مسابقه انتخابی حضور داشت و نظر کادر فنی را جلب کرد.
سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص برگزاری اردوهای دو هفته‌ای نیز گفت: برگزاری اردوهای دو هفته‌ای به خاطر این است که اردونشینان در این اردوها خسته نمی‌شوند و از تمرینات سخت و نفس‌گیر زده نخواهند شد و در نهایت از دل این اردوها بهترین نفرات انتخاب خواهند شد.
وی در مورد اعزام به آخرین مسابقات گزینشی بازیهای المپیک توکیو خاطرنشان ساخت: هنوز قولی ندادیم که در هر شش وزن به مسابقات اعزام شویم ولی همه تلاش‌مان این است با یک تیم خوب به پیکارهای گزینشی المپیک برویم و نتیجه بگیریم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶