رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی اولین فارغ‌التحصیلان هنرستان‌ کشاورزی آیت الله ملک حسینی به دانشگاه‌های فنی و حرفه ای در سطح کشور خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازکاووس کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار در یاسوج گفت:  هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک حسینی در سال تحصیلی  97-96  در دو رشته کشت گیاهان دارویی و پرورش ماهیان  سردآبی  راه‌اندازی  شد ک در سال تحصیلی 98-99 نخستین  فارغ التحصیلان  این هنرستان موفق به قبولی و ادامه تحصیل در دانشگاه‌های  مطرح کشور شدند.
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان  اینکه  17 نفر از دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل هنرستان‌ کشاورزی آیت الله ملک‌حسینی  جهت ادامه  تحصیل به دانشگاه  راه یافتند، گفت: این دانش‌آموزان در دانشگا‌ه‌های فنی و‌حرفه‌ای استان‌های  تهران، اصفهان، شیراز، چهار محال  و بختیاری و مازنداران پذیرفته شده‌اند.
کشاورز با تبریک این موفقیت بزرگ به عوامل اجرایی اساتید و دانش‌آموزان هنرستان‌ کشاورزی حضرت آیت اللّه ملک حسینی گفت:  در جلسه باشکوهی با حضور مسئولان از فارغ‌التحصیلان  راه‌یافته به دانشگاه‌ها تجلیل خواهیم کرد.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد نیز موفقیت اولین فارغ‌التحصیلان هنرستان کشاورزی  آیت الله ملک حسینی در دانشگاههای مطرح کشور را تبریک گفت و از تلاش‌های مدیریت توانمند و هنرآموزان این هنرستان تشکر و قدردانی کرد.
کورش دلشاد تاسیس راه‌اندازی هنرستان کشاورزی را گامی ارزشمند و اقدامی ماندگار در زمینه تربیت نیروی انسانی در بخش کشاورزی دانست و اظهار امیدواری کرد:  با رفع مشکل فضای آموزشی رشته‌های این هنرستان در سال آینده متناسب با نیازمندی‌های استان توسعه می‌یابد.
مدیر هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک حسینی یاسوج نیز خبرنوید بخش  قبولی دانش آموزان دیروز و دانشجویان امروز این هنرستان را در دانشگاه‌های مطرح کشور موجب مباهات و سربلندی برای توسعه منابع انسانی در بخش کشاورزی دانست.
سید ولی موسوی با تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش آموزان و خانواده‌ها و هنرآموزان پرتلاش هنرستان کشاورزی یاسوج  خاطرنشان کرد: بی شک فتح قله‌های بلند علم و دانش و کسب افتخارات بزرگ علمی از خصیصه‌ها و ویژگی‌های جوانان هوشمند و مستعد این دیار پرگهر است.
وی گفت: در مراسم ویژه‌ای از اولین فارغ التحصیل راه یافته تنها هنرستان کشاورزی استان به دانشگاه‌ها تجلیل خواهیم کرد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶