کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بستری شدن 582 بیمار کرونایی در مازندران

26 مهر 1399 ساعت 10:12

هم اکنون 582 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.


 به گزارش بلاغ، وضعیت کرونا پس از ثبات طی هفته‌های گذشته روند افزایشی به خود گزفت که باتوجه به این موضوع محدودیت‌های کرونایی در مازندران به شدت کنترل خواهد شد.

هجوم مسافران در تعطیلات از نقاط مختلف کشور به استان مازندران این بار وضعیت نگران‌کننده‌ای را برای مازندران رقم زد و این استان برای دومین بار وارد شرایط قرمز کرونایی شد که همچنان این شرایط تداوم دارد.

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۸۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۷۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنونن ۴۳۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۰۷ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید بستری و ۱۸ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۹۶ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۸۲ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 439467

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/439467/بستری-شدن-582-بیمار-کرونایی-مازندران

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com