تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
کد مطلب : ۴۳۹۳۹۲
مسؤول بسیج فرهنگیان استان زنجان گفت: در ادامه رزمایش کمک مومنانه پویش «لبخند رضایت» در زنجان اجرایی می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازیوسف دولتیاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  در زنجان اظهار کرد: کمک‌های مومنانه تبلوری از احسان و نیکی در جامعه است.
مسؤول بسیج فرهنگیان استان زنجان با اشاره به ادامه کمک‌های مومنانه در زنجان عنوان کرد: در ادامه این رزمایش، پویش لبخند رضایت در زنجان اجرایی می‌شود.
وی با بیان اینکه این پویش لبخند رضایت همزمان با دهه پایانی ماه صفر خبر داد و گفت: این پویش به همت بسیج فرهنگیان استان زنجان برگزار می‌شود.
دولتیاری با اشاره به اینکه شیوه‌نامه این طرح به مدیران آموزش و پرورش مناطق ۱۴ گانه و مدارس ارسال شده است، تصریح کرد:در این پویش کمک‌های مومنانه قشر فرهنگی و معلمان جمع‌آوری و طی مراسمی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع می‌شود.
مسؤول بسیج فرهنگیان استان زنجان از تلاش دشمن برای ایجاد تغییر در فضای فرهنگی جامعه یاد کرد و افزود: نقش بسیج فرهنگیان و معلمان بسیجی و جهادگر در این ایام در راستای افزایش تاب آوری جامعه، مدیریت بحران کرونا و دفاع و مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمن مهم است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱