دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی طی نامه‌ای از روسای سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی خواست تا با توجه به دستور معاون اول رئیس جمهور نسبت به شفاف سازی درباره هزینه کرد مبلغ یک میلیارد یورو برداشت شده از صندوق توسعه ملی اقدام کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمقصود درودی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در پی پاسخ اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به نامه اخیر ۱۵۷ دفتر بسیج دانشجویی، طی نامه‌ای از محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی خواست تا هرچه زودتر نسبت به شفاف سازی درباره هزینه کرد مبلغ یک میلیارد یورو برداشت شده از صندوق توسعه ملی اقدام کنند.
متن این نامه به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر نوبخت رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه
جناب آقای دکتر همتی رئیس کل محترم بانک مرکزی
با سلام 
با توجه به اینکه وزیر محترم بهداشت جناب آقای دکتر نمکی بارها گلایه خود مبنی بر عدم تخصیص مبلغ موردنظرشان برای مقابله با کرونا به شکل های مختلف در فضای مجازی و عمومی را رسانه ای کردند در تاریخ ۱۳ مهر ۹۹، ۱۵۷ دفتر بسیج دانشجویی نامه ای خطاب به آقای جهانگیری معاون اول محترم ریاست جمهوری ناظر به شفافیت هزینه کرد مبلغ یک میلیارد یورو برداشت شده از صندوق توسعه ملی به دستور مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، تنظیم کردند. 
اخیرا مطلع شدیم که در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۹ جناب جهانگیری به پیوست آن، نامه ای را به شما ارسال کرده و خواهان شفافیت این موضوع شده است با توجه به اینکه بسیج دانشجویی تا به انتها پیگیر این موضوع خواهد بود امیدواریم هر چه زودتر نسبت به شفافیت هزینه کرد این مبلغ در افکار عمومی اقدام فرمایید.
با تشکر
مقصود درودی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱