تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۴۳۹۳۳۶
رئیس گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته پروتکل‌های بهداشتی در 70 درصد ادارات دولتی رعایت می‌شود، و میزان رعایت این پروتکل‌ها در واحدهای صنفی استان 65 درصد است همچنین تا به امروز چهار هزار و 53 واحد صنفی متخلف به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتب پلمب شده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازستایش دریکوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در خرم‌آباد، اظهار داشت: پس از شیوه ویروس کرونا در شکور تمام مراکز تهیه و توزیع غذا، اماکن عمومی، ادارات، بانک‌ها و موسسات دولتی و غیر دولتی را از نظر رعایت بهداشت کنترل می‌کنیم.
وی با بیان اینکه تا به امروز 179 هزار و 859 مورد بازرس در سطح استان انجام شده است، افزود: بخشی از این بازرسی‌ها با همکاری سازمان صمت و تعزیرات حکومتی انجام شده است.
رئیس گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت لرستان بیان کرد: بر اساس این بازرسی‌ها تا به امروز چهار هزار و 53 مورد پلمب صورت گرفته که از این تعداد یک هزار و 874 واحد توسط ماموران مرکز بهداشت انجام شده است.
دریکوند با اشاره به اینکه بر اساس بررسی‌های صورت گرفته پروتکل‌های بهداشتی در 70 درصد ادارات دولتی رعایت می‌شود، تصریح کرد: میزان رعایت این پروتکل‌ها در واحدهای صنفی استان 65 درصد است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰