تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
کد مطلب : ۴۳۹۲۶۰
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی استان به‌صورت جدی و عمل‌گرایانه به بحث تولید و اشتغال ورود پیدا کرده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازروابط عمومی دادگستری استان اردبیل، ناصر عتباتی شامگاه گذشته در جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه گذاری اظهار کرد: در این جلسه به سه پرونده مهم در حوزه گردشگری، تفریحی و تولیدی رسیدگی شد.
وی افزود: پرونده اول مربوط به طرح گردشگری و آب‌درمانی واقع در لاهرود و پرونده دوم مربوط به پیست اسکی اندبیل خلخال و پرونده سوم مربوط به طرح فراورده‌های دامی و لبنی در شهرستان پارس‌آباد بود که مشکلات آنان با حضور مسؤولان و مدیران دستگاه‌های متولی بررسی شد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان داشت: مساعدت‌ها و همکار‌های قانونی نسبت به حل مشکلات آنان انجام گرفت.
وی تصریح کرد: در طول سال جدید به مشکلات ۲۴ واحد تولیدی و سرمایه‌گذاری رسیدگی شده و دستورات لازم برای حل مشکلات آنان صادر شده است.
رئیس کل دادگستری استان اذعان داشت: دستگاه قضایی استان به‌صورت جدی و عمل‌گرایانه به بحث تولید و اشتغال ورود پیدا کرده و در کنار کارآفرینان و مسؤولان نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای رونق تولید و اشتغال که مسلماً نقش بسیار موثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد داشت تلاش می‌کند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰