معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه به وردی‌های جدید این دانشگاه واحدهای درسی کمتری تعلق می‌گیرد، گفت: ‌امتحانات نیمسال جدید دانشجویان از 22 دی ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازعماد‌الدین فاطمی‌زاده معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار  با بیان اینکه برای امتحانات میان ترم زمانبندی خاصی وجود ندارد و هر یک از اساتید در زمان‌های مختلف به برگزاری امتحانات می‌پردازند، گفت: به ورودی‌های جدید دانشگاه صنعتی شریف با توجه به اینکه با تاخیر، تحصیل خود را آغاز می‌کنند واحدهای درسی کمتری تعلق می‌گیرد و همچنین کلاس‌های آموزشی آنها از هفته‌ای دو جلسه به هفته‌ای سه جلسه افزایش پیدا خواهد کرد.
*  امتحانات دانشجویان به طور کلی از ۲۲ دی ماه تا ۵ بهمن به صورت برخط برگزار خواهد شد
وی افزود: امتحانات دانشجویان به طور کلی از ۲۲ دی ماه تا ۵ بهمن به صورت برخط برگزار خواهد شد و همچنین امتحانات میان ترم بر اساس زمانبندی اساتید برگزار می‌شود.
* آغاز ثبت‌نام دانشجویان برای نیمسال تحصیلی ترم آینده از ۸ بهمن ماه
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد:‌ ثبت‌نام دانشجویان برای نیمسال تحصیلی ترم آینده از ۸ بهمن ماه آغاز خواهد شد. دانشجویان باید از این تاریخ نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی خود در سایت دانشگاه اقدام کنند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰