مسئول هیات دوچرخه‌سواری بسیج ورزشکاران مازندران:

منش پهلوانی رمز ماندگاری در ورزش قهرمانی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
کد مطلب : ۴۳۸۷۲۴
مسئول هیات دوچرخه سواری بسیج ورزشکاران سپاه کربلا گفت: جوانان ما در رشته‌های مختلف ورزشی موفق خواهند بود و موفقیت کسب خواهند کرد در صورتی که منش پهلوانی داشته باشند.
۰
plusresetminus
منش پهلوانی رمز ماندگاری در ورزش قهرمانی است
به گزارش بلاغ، گروه دوچرخه سواری سپاه کربلا مازندران به مناسبت هفته دفاع مقدس اقدام به پیمون طول استان مازندران را کردند و در دومین روز از این برنامه با حضور در گلزار شهدا گمنام شهر سورک، علاوه بر عطرافشانی اقدام به تجلیل از خانواده شهید دوستدار کردند.

سیدرضا حسینی مسئول هیات دوچرخه سواری بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه برای دومین سال است که هیات دوچرخه سواری بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران اقدام به پیمودن طول استان می‌کند، اظهار کرد: امسال هم به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و یادواره سرداران و ده هزار شهید استان مازندران و شهید سردار سلیمانی و با شعار یاد یاران این برنامه انجام شد.

حسینی بیان کرد: در این برنامه می‌خواهیم از کسانی که در دوران دفاع مقدس حضور داشتند و در حال فراموشی هستند قدردانی کنیم و همچنین به هر شهری که می‌رویم از یک خانواده شهید تجلیل به‌عمل می‌آوریم.وی خاطرنشان کرد: این گروه شامل افرادی از خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و بسیجیان و همچنین دو جانباز مدافع حرم است که با همکاری سپاه کربلا و اداره کل ورزش و جوانان هفتم مهر از رامسر حرکت کردیم و نهم مهر در گلوگاه به پایان می‌رسد.

حسینی هدف از اجرای این برنامه را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بیان کرد و گفت: انقلاب خود ثمره بزرگی است و حفظ آن واجب و به فرموده رهبر کبیر انقلاب باید پشتیبان ولی فقیه باشیم تا این انقلاب به دست امام زمان (عج) برسد.وی با اشاره به حضور جوانان در جمع آنها و صحنه‌های مختلف انقلاب، افزود: جوانان امروز دیدشان بسیار باز، وسیع و پختگی خوبی دارند انشالله مسئولین در کنار جوانان حضور داشته باشند و به فکر مردم باشند.

حسینی با بیان اینکه سعی می‌کنیم جوانان ما مثل شهدا منش پهلوانی داشته باشند، اظهار کرد: شهدا پهلوانان واقعی هستند، ما پهلوانانی مثل شهدا می‌خواهیم که ماندگار باشند، قهرمانی مقطعی است و بعد از چند سال محو می‌شود.

مسئول هیات دوچرخه سواری بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران در پایان گفت: جوانان ما در رشته‌های مختلف ورزشی موفق خواهند بود و موفقیت کسب خواهند کرد در صورتی که منش پهلوانی داشته باشند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰