تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۴۳۸۶۹۳
نتایج تازه‌ترین داده‌ها نشان می‌دهد نتیجه تست کرونای بسیاری از کودکان در انگلیس مثبت شده و از زمان بازگشایی مدارس این روند صورت صعودی یافته است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازدیلی‌میل، نتایج تازه‌ترین داده‌ها نشان می‌دهد نتیجه تست کرونای بسیاری از کودکان در انگلیس مثبت شده و از زمان بازگشایی مدارس این روند صورت صعودی یافته است.
متخصصان و کارشناسان بهداشتی خواستار غیر حضوری کردن کلاس‌های درس هستند تا در موج جدید کرونا کودکان به قربانیان اصلی آن تبدیل نشوند. 
راسل وین، از دانشگاه کالج لندن اما می‌گوید، مدارس انگلیس باید بین باز و بسته شدن،  باز بودن را انتخاب کنند تا این روند نامعلوم آموزشی به دانش‌آموزان آسیب نزند. 
پس از بازگشایی مدارس، گزارش‌ها حاکیست که صدها دانش آموز انگلیسی به دلیل مثبت بودن آزمایش کرونا به خانه فرستاده شدند.
در منچستر و لیورپول بیشترین نمونه‌ها مشاهده شده‌اند؛ در لیورپول با بسته شدن ۸ مدرسه، نزدیک به ۲۰۰ دانش آموز به قرنطینه خانگی فرستاده شدند. با توجه به گسترش بیماری کرونا در مدارس شهرهایی مانند لیورپول، انتظار می‌رود در هفتههای آینده این موج به مدارس لندن نیز برسد. 
یک متخصص اطفال نیز می‌گوید: بسیاری از کودکان به دلیل ترس قابل درک اما نابجا از شیوع ویروس در مدارس تحت آزمایش ویروس کرونا قرار گرفته‌اند.
مطالعه اخیر پروفسور راسل وین نشان داد افراد زیر ۲۰ سال ۴۴ درصد کمتر از بزرگسالان به ویروس آلوده می‌شوند؛ تحقیقات قبلی همچنین خطر مرگ کودکان در اثر این بیماری را کمتر از یک درصد نشان می‌دهد، در حالی که این میزان در افراد بالای ۶۵ سال نزدیک به ۱۰ درصد است.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰