تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۸
کد مطلب : ۴۳۸۶۵۱
بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی جام یادگار امام(ره)در گروه الف از امروز آغاز می‌شود تا قطار کشتی ایران پس از ماه‌ها سکون و بی‌تحرکی سرانجام به راه بیفتد.
۰
plusresetminus
بازگشت هیجان به کشتی پس از ماه‌ها تعطیلی لیگ برتر با شرایط خاص از امروز آغاز می‌شود

به گزارش بلاغ، بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی جام یادگار امام(ره)از صبح امروز سه شنبه و با برگزاری رقابت‌های گروه الف کشتی فرنگی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود. این در حالیست که کشتی ایران ماههاست به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعطیلی اردوها و مسابقات همراه بوده و شاید لیگ کشتی بتواند کمی از بلاتکلیفی و سردرگمی اهالی این رشته را برطرف سازد.

بر اساس مجوز معاونت بهداشت وزارت بهداشت این مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. همچنین تمامی افراد اعم از کشتی‌گیران، مربیان، داوران و کادر اجرایی با انجام تست کرونا و کسب مجوز فدراسیون کشتی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
یکی از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات که به شکل کاملاً متفاوتی برگزار می‌شود، حضور محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد در سالن مسابقات است تا از نزدیک ناظر مصاف کشتی‌گیران باشند. بنا بر این گزارش برنامه دور رفت گروه الف این مسابقات که در فرنگی با حضور ۵ تیم و در آزاد با حضور ۴ تیم برگزار می‌شود به شرح زیر است:

کشتی فرنگی گروه الف (دور رفت):
سه شنبه ۸ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰: (*فولاد اکسین خوزستان- هیئت کشتی سیرجان *رعد پدافند ارتش- آریو برزن بهبهان *سیناصنعت ایذه- استراحت)
ساعت ۱۱:۰۰: (*هیئت کشتی سیرجان – سیناصنعت ایذه *آریو برزن بهبهان- فولاد اکسین خوزستان *رعد پدافند ارتش- استراحت)
ساعت ۱۶:۰۰: (*فولاد اکسین خوزستان- سیناصنعت ایذه *هیئت کشتی سیرجان- رعد پدافند ارتش *آریوبرزن بهبهان: استراحت)
چهارشنبه ۹ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰: (*هیئت کشتی سیرجان- آریوبرزن بهبهان *رعد پدافند ارتش- سیناصنعت ایذه *فولاداکسین خوزستان: استراحت)
ساعت ۱۶: (*رعد پدافند ارتش- فولاد اکسین خوزستان *سیناصنعت ایذه- آریوبرزن بهبهان *هیئت کشتی سیرجان- استراحت)
کشتی آزاد دور رفت (گروه الف):
پنجشنبه ۱۰ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰: (*مقاومت خراسان رضوی- دانشگاه آزاد اسلامی *شهدای زنجان- استقلال تهران)
ساعت ۱۵:۳۰: (*استقلال تهران- دانشگاه آزاد اسلامی *مقاومت خراسان رضوی- شهدای زنجان)
جمعه ۱۱ مهرماه:
ساعت ۱۰:۰۰: (*شهدای زنجان- دانشگاه آزاد اسلامی)
ساعت ۱۶:۰۰: (*مقاومت خراسان رضوی- استقلال تهران)

توصیه دبیر به کشتی‌گیران
با توجه به دریافت مجوز فدراسیون کشتی از معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری این مسابقات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، صبح دیروز و در محل خانه کشتی شهید ابراهیم‌هادی از نفرات حاضر در این مسابقات اعم از کشتی‌گیران، مربیان، داوران و عوامل اجرایی آزمایش کرونا گرفته شد.

همچنین تمامی تیم‌ها نیز موظف به رعایت پروتکل‌های اعلامی از سوی وزارت بهداشت برای حضور در این مسابقات هستند. رئیس‌فدراسیون کشتی نیز با حضور در جمع کشتی‌گیران و مربیان شرکت‌کننده در این مسابقات توصیه‌هایی را به آنها داشت. علیرضا دبیر از کشتی‌گیران خواست رفتار و منش جوانمردی را رعایت کنند و نسبت به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اقدام نمایند.
وی خاطرنشان کرد: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار تیم‌های حاضر در لیگ قرار‌داده و مسابقات نیز از تلویزیون به صورت زنده پخش خواهد شد، برای من موضوعات اخلاقی بسیار مهم است و امیدوارم که شاهد رقابت‌های خوب و بدون حاشیه‌ای باشیم.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰