تاریخ انتشاردوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
کد مطلب : ۴۳۸۶۱۱
مدیر منطقه سه شهرداری قم از ایجاد راه دسترسی بوستان ولایت با هزینه 500 میلیون تومانی خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمهرداد وزیری روحانی با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت‌های وجود فضای سبز در شهر قم، اظهار کرد: بوستان ولایت به عنوان یک ظرفیت بزرگ در منطقه سه به دلیل نبود مبلمان شهری و مسیر دسترسی مورد استفاده شهروندان قرار نمی‌گرفت.
مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به اینکه در مرحله نخست ۱۸ هکتار از این بوستان در حال بهسازی و آماده‌سازی برای حضور شهروندان است، افزود: یکی از اقدامات مهم ایجاد مسیر دسترسی است که مجوز آن از راهداری گرفته شده و امسال آن را با هزینه ۵۰۰ میلیون تومانی اجرا خواهیم کرد.
به گفته روحانی، نیمکت، سطل زباله، المان‌های شهری و … از جمله اقلامی است که در این مساحت ۱۸ هکتاری استفاده شده و همچنین برای بهبود سیما و منظر فضای سبز این بوستان باغچه سازی، علف‌زنی و … هم انجام شد.
وی با اشاره به ایجاد ۵۰ سکو در این محدوده، ادامه داد: یکی از موضوعات پر هزینه برای این بوستان تامین روشنایی است که فقط در همین فاز نخست نیاز به هفت میلیارد تومان اعتبار دارد و امسال تلاش کردیم انشعاب برق را خریداری کنیم تا بخشی از مسیر را رفته باشیم.
مدیر منطقه سه شهرداری قم بااشاره به انجام چندین بازدید حضوری مدیران شهری از این بوستان، گفت: عبور مسیر دسترسی نمایشگاه بین‌اللملی و حتی کمربندی جدید شهر قم از این بوستان از چالش‌های آن است که از طرفی می‌تواند ظرفیت رشد برای بوستان هم محسوب شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰