رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران اعلام کرد

آزادسازی بیش از 6 هزار و 675 مترمربع از اراضی ملی و منابع طبیعی

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
کد مطلب : ۴۳۸۵۶۹
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از آزاد سازی بیش از 6675 متر مربع از اراضی ملی و منابع طبیعی به ارزش 3 میلیارد و 800 میلیون ریال خبر داد.
۰
plusresetminus
آزادسازی بیش از 6 هزار و 675 مترمربع از اراضی ملی و منابع طبیعی
به گزارش بلاغ، محمد محمدپور در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در راستای مقابله با جرایم اقتصادی به ویژه تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی طرح برخورد و مقابله با زمین‌خواری از سوی پلیس امنیت اقتصادی استان با هماهنگی‌ و همکاری دستگاه ‌های مرتبط به مرحله اجرا در آمد .

وی تصریح کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در یکی از روستاهای حومه شهرستان ساری، مبادرت به محصور کردن 6 هزار و 675 متر مربع از اراضی جنگلی با سیم خاردار کردند و قصد تجاوز به حریم منابع ملی و طبیعی را دارند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران اظهار کرد: ماموران اداره جرائم اقتصادی با همکاری ماموران اداره منابع طبیعی شهرستان ساری با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر عزیمت کردند و کلیه سیم خاردارها را تخریب و ملک مورد نظر را به آغوش طبیعت بازگرداندند.

وی افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی زمین های تصرف شده 3 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده که در این خصوص 2 متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

محمدپور در پایان تعرض به اراضی ملی و طبیعی و تخریب گونه های گیاهی و درختان جنگلی نه تنها ضربه به طبیعت، بلکه تجاوز به حقوق بیت المال است و پلیس با هرگونه تعرض به منابع ملی و طبیعی برابر قانون رفتار خواهد کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰