تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۳۸۵۴۷
سخنگوی حزب تازه‌تأسیس «التجمع الوطنی» عربستان با اذعان به اینکه بازی خطرناکی را آغاز کرده، گفت: این حزب به دنبال تغییر حاکم است.
۰
plusresetminus
حزب تازه ‌تأسیس سعودی: به دنبال تغییر نظام پادشاهی عربستان هستیم

به گزارش بلاغ، با گذشت چند روز از اعلام موجودیت حزب معارض «التجمع الوطنی» سعودی در خارج از عربستان‌، سخنگوی این حزب که مقیم لندن است در گفت‌‌وگویی رسانه‌ای ضمن اشاره به وضعیت حاکم بر عربستان و اعتراف به اینکه این حزب بازی خطرناکی را آغاز کرده، درباره طرح و هدف اصلی حزب التجمع الوطنی توضیح داد.

«مضاوی الرشید»سخنگوی حزب تازه‌ تأسیس التجمع الوطنی در گفت‌وگو با وبگاه آمریکایی «بیزنس اینسایدر» گفت که این حزب به دنبال توسعه فعالیت‌های خود در داخل و خارج از عربستان است و این یک بازی خطرناک است به ویژه که اسامی حقیقی شش نفر از موسسان و اعضای این حزب اعلام شده است و احتمال دارد نزدیکان این افراد در داخل عربستان هدف قرار گیرند.

به نوشته پایگاه خبری شبکه «الحره»، مضاوی الرشید نیز در این مصاحبه گفت؛ هویت شش نفر از موسسان این حزب اعلام شد در حالی که آنها می‌دانند خانواده‌های آنها که در عربستان به سر می‌برند، هدف قرار خواهند گرفت و احتمالا زندگی آنها به خطر خواهد افتاد همان‌گونه که جان ما در خارج از کشور در خطر است زیرا رژیم سعودی توانایی آن را دارد که دستش به هر کس که بخواهد برسد.

وی تصریح کرد، ما تلاش می‌کنیم با اتخاذ ایده‌هایی، نظامی را جایگزین حکومت کنونی عربستان کنیم که بهتر از پادشاهی مطلق که اکنون داریم، باشد.
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰